Pánské obleky Hugo Boss i v roce 2010

Pánské obleky Hugo Boss i v roce 2010

23. června 2010, Hugo Boss, pánské obleky Hugo Boss, pánské obleky, luxusní pánské obleky, pánské oblečení, pánská móda

Sponzorované odkazy

Stejně jako v minulém roce jsme Vám představili kolekci obleků luxusní značky Hugo Boss, tak i letos si nenecháme ujít možnost inspirovat Vás touto módní ikonou ve světě pánských obleků.

Hugo Boss si stále zakládá na přírodních materiálech (zejména 100% bavlna) a na exkluzivních střizích. Oblek vždy decentně koresponduje s linií postavy a drží si svůj vysoký standard.

Celé kouzlo obleků Hugo Boss spočívá v jejich absolutní jednoduchosti snoubené s nepatrnými detaily. Letos se objevují rafinované kombinace kalhot, saka, popřípadě košile s módními doplňky. Kolekci vévodí ležérní sportovně elegantní styl. Ale nepředbíhejme a podívejme se, jak vypadá Boss Black a Boss Selection pro rok 2010.

Boss Black – opět v duchu klasické elegance

Řada Boss Black je každoročně tvořena klasickými pánskými obleky, jednoduchých střihů i barev. Žádné velké výstřednosti nečekejte. Ale potěší Vás kvalitní oblek, vhodný pro každou slavnostní příležitost či důležité obchodní jednání.

V minulé sezóně vévodila oblekům Boss Black jak jinak než černá a občas bílá barva. Letos dala značka přednost světlejším barvám a nechala propuknout ležérní styl. V této úchvatné kolekci se tak snoubí sportovní styl s elegantním a vytváří zajímavé napětí.

Rafinovaný a přitažlivý Boss Selection

Boss Selection přináší barevně odvážnější, střihově téměř stejné, typy pánských obleků. Drží se stále (jako u Boss Black) jednotné linie a trendy užších nohavic.

Barevné kombinace se objevují v kombinaci saka s kalhotami. Vytváří se tak dojem nedbalé elegance.

Kolekce pánských obleků Hugo Boss je opět velmi inspirující a zdařilá. Navíc sportovně elegantní styl je nejen pohodlný ale i moderní. Lze tak snadno zkombinovat pohodlí s pracovními povinnostmi.

Na závěr módní doplňky, které dokonale podtrhnou celkový outfit.

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu