Lindex - kolekce léto 2010 a plavky

Lindex - kolekce léto 2010 a plavky

25. června 2010, Lindex, Lindex obleční, Lindex kolekce léto 2010, Lindex plavky, plavky léto 2010, H&M

Sponzorované odkazy

Jako každou ženu, tak i mě potěší, když se v mém městě otevře nový obchod nebo butik s oblečením, doplňky, botami či spodním prádlem. A jelikož nejvíc svého času trávím v jihomoravské metropoli (ačkoliv to není mé rodné město), velice jsem uvítala otevření nového Lindexu na České, hned vedle H&M. A i když se už jeden obchod Lindexu v Brně nachází, a to v Olympii, mít při svém pravidelné honbě za módními kousky anebo jen při windowshoppingu své dvě oblíbené švédské značky hned za sebou, je přinejmenším potěšujicí. Nový Lindex na České jsem si tak šla prohlédnout hned v den otevření, který byl 3. 6. Nenalákaly mě jen všudepřítomné billboardy s velice povedenými fotkami Carmen Kass, ale také zahajovací sleva 20 % .

Na rozdíl od konkurenčního H&M, u nás Lindex není až tak známý. Nicméně tomuto švédskému módnímu řetězci patří jedno z vedoucích míst v Severní Evropě a může se pyšnit 400 obchody ve Skandinávii, Pobaltských zemích, Střední Evropě, Rusku a na Středním východě. Lindex nabízí trendy oblečení a doplňky za přijatelné ceny, a to jak pro dámy, tak i pro děti.

Carmen Kass pro Lindex

Jak už jsem se zmínila v úvodu, současnou tváří Lindexu je jednatřicetiletá topmodelka Carmen Kass, která již od svých osmnácti let zdobí kdejaká přehlídková mola a jejíž tvář jsme mohli spatřit již v několika reklamních kampaních jako například pro značky Versace, Gucci či Michael Kors. Nutno říci ještě jednou, že i v letní kampani Lindexu to Carmen velice sluší, a to jak v letních šatičkách, tak i v plavkách. Pojďme se teď tedy blíže podívat právě na letní kolekci i společně s plavkami.

Lindex léto 2010

Letní kolekce Lindexu je plná šatiček, tunik a dlouhých triček. Upřednostněná byla andělsky bílá barva, najdeme tu však i kousky růžové či smaragdově zelené. Zajímavých prvkem jsou našité řetízky na ramenou nebo do vystříhu. Nechybí ani letos tak oblíbené volánky či vrstvení u šatů.

Lindex plavky 2010

Po shlédnutí reklamních fotek na plavky Lindexu, jsem si řekla, že je musím vidět naživo, neboť kampaň je tak strašně nasátá letní atmosférou, sluncem a mořem, že jsem se nechala unést. A musím říct, že ani naživo mě plavky Lindexu nezklamaly. Jednoduše krásné barvy, dobré střihy a kvalitní materiál. Co víc si od plavek přát? Však se samy, milé dámy, podívejte, jak se Lindexu plavky povedly.

A jelikož se nám Lindex velice líbí, iž brzy se můžete také těšit na článek o spodním prádle Lindex.

Zdroj: www.lindex.com, www.mapaobchodu.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu