Sportovní kabelky Nike z kolekce 2010

Sportovní kabelky Nike z kolekce 2010

28. června 2010, QUEENS, Nike, kabelky a tašky, sportovní tašky, sportovní kabelky, tašky Nike, kabelky Nike, Queens Hip Hop Shop, www.queens.cz

Sponzorované odkazy

Jsou dvě věci, které k sobě prostě patří. Internetový hip hop online store QUEENS a sportovní značka Nike. A v dnešním článku se poohlédneme za oběma. Společnost Nike nenabízí svým zákazníkům pouze sportovní modely oblečení, nýbrž i sportovní (a nejen sportovní) vybavení. Dnes se podíváme za nabídkou právě té druhé kategorie. Přesněji uvedeno, představíme si modely kabelek a sportovních tašek společnosti Nike.
Znázorněný výběr pak najdete v shopech QUEENS. Jen pro informaci. Hip hopový online store QUEENS najdete na internetové adrese „www.queens.cz“, kde si můžete všechny modely pořídit online. Pokud osobně preferujete však návštěvu kamenného butiku, i v tomto případě vám butiky QUEENS udělají radost. Seznam měst a přímé adresy s ostatními informacemi o shpech najdete také na internetové stránce www.queens.cz, přesněji v sekci „prodejny“.
Nyní se už ale pojďme podívat do queens.cz na výběr z již zmiňovaných sportovních kabelek a tašek celosvětově populární společnosti Nike.


Výběr ze sportovních tašek a kabelek společnosti Nike jsem pro vaši lepší přehlednost roztřídila podle barev. První série ukázek patří tmavším barevným odstínům. Najdeme zde jak rozměrově menší, tak i větší sportovní tašky. Některé z nich jsou pak spíše kabelky streetového typu. Mezi ty patří tašky v obdélníkovém tvaru. Tento formát stylových kabelek je mezi mladší generací populární již několik let. A zdá se, že i dalších několik bude. Pohodlně se do nich vejdou věci, které potřebujete mít složené, a vnitřek tašky se tak pro vás stane přirozeně přehlednější. Jedním z posledních módních stylů kabelek, jsou ty v oválném tvaru. A ani ty svým zákazníkům společnost Nike nezapomněla představit a nabídnout.


Druhou řadu z nabídky sportovních kabelek společnosti Nike tvoří módní kabelky v rozmanitých, pestrých barvách. Ani zde nechybí stylové tvary v podobě oválných či obdélníkových kabelek. Z barev se této značce nejspíš hodně zamlouvají nejrůznější odstíny fialové barvy. Ta se tu totiž objevuje opravdu poměrně často. A není se čemu divit. Fialová barva patří letošní rok u módních návrhářů mezi často používané odstíny a na straně zákazníků a módních fanoušků mezi barvy oblíbené a poměrně hodně vyhledávané. A mimojiné si zde můžete pořídit také kabelku Nike s aktuálním fotbalovým motivem.


Cenové relace sporotvních kabelek a tašek společnosti Nike se pohybují od úžasných 490 Kč do 1590 Kč. Samozřejmě pak u kabelek záleží na jejich velikostech, aktuálnosti a použitém materiálu.
A tak pokud jste si již nějakou sportovní kabelku či tašku z online storu vyhlédli a zalíbila se vám natolik, že si ji chcete pořídit ještě teď hned, máte jedinečnou možnost. Stačí pouze pár krátkých kliknutí, ani nemusíte nikam chodit. S hip-hopovým online butikem QUEENS i můžete svou božskou Nike kabelku koupit z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře klidně dokonce teď hned.

„Zdroj“: www.queens.cz

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu