Letní móda v červnu podle LuxuryMag

Letní móda v červnu podle LuxuryMag

15. července 2010, LuxuryMag, Luxurymag.cz, móda 2010, trendy léto 2010, móda léto 2010

Sponzorované odkazy

Léto je již v plném proudu, začaly prázdniny a dokonce i počasí nám zatím pěkně přeje. Pojďme se však nyní poohlédnout, jaké novinky, modní tipy a triky a inspiraci přinesl váš oblíbený web-magazín o módě a lifestylu Luxurymag v měsíci, kdy léto začíná astronomicky, tedy v červnu.

Červen byl sice teplotně velice rozmanitý (na začátku měsíce jsme se museli spokojit s pouhými 14 stupni a vydatným deštěm, později však padaly teplotní rekordy), avšak i tak bylo dosti slunných dnů, které nás jistě navnadily nejen na prázdniny a dovolenou, ale také na nákupy topíků, sukýnek, šatiček, košil, kraťasů apod. A jako tradičně, tak i v červnu jste na LuxuryMagu mohli najít spousta inspirace a tipů, kam pro dané kousky zajít, případně se dočíst o aktuálních trendech, aby jste při výběru těch nejlepších kousků byli jistější. Hned začátkem června pro vás své aktuální trumfy odhalila španělská společnost Zara, jejíž letní kolekce se nese v duchu venkova. Své sofistikované modely šatů, topů a tunik zase předvedl spolu s modelkou Carmen Kass švedský Lindex. To, že tuniky budou letos opět in, potvrdil i jeden z našich článků a další z nich zase inspiroval ke koupi krátkých šatiček, jelikož Krátké šaty jsou letos opravdu nutností.

Nezapomněli jsme ani na trendy nadiktované přímo od světových módních návrhářů, na našich stránkách jste tedy mohli žasnout na esy, která z růkávů vytáhly značky Gucci, Chanel či Calvin Klein.

Velký prostor se na LuxurMagu dostal v červnu i plavkám, zvláště pak Jednodílné plavky hlásí velký návrat. Plavky však nejsou to jediné, co budete na pláži a vůbec během léta potřebovat. Nezapomeňte ani na plážovou obuv, tzv. žabky nebo flip flops, které Brazilci nosí i do města a zbytek světa tento „trend“ s libostí přijal. Důležitou věcí, a to nejen v létě, i když právě v létě ji využijete nejvíc, jsou Sluneční brýle.

V našem pravidelném okénku ze světa high fashion jsme tentokrát dali prostor velice talentovanému, avšak ne tak známému Philippu Pleinovi, a fanoušky a obdivovatele nedávno zesnulého Alexandera McQueena jistě potěšila zpráva, že značka i nadále pokračuje, a to s novou kreativní ředitelkou, jíž se stala dlouholetá asistentka geniálního návrháře Sarah Burton.

Věříme, že i červnová nabídka LuxuryMagu vás uspokojila a budete se na něj i nadále vracet s touhou po nových informacích ze světa módy a za inspirací při vašich nákupech.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu