Luxusní brýle Ray Ban - už dávno ne jen pro letce

Luxusní brýle Ray Ban - už dávno ne jen pro letce

29. srpna 2008, Ray Ban, luxusní brýle, brýle Ray Ban, sluneční brýle Ray Ban, Ray-Ban, Ray Ban 3025, Ray Ban 3030, Ray Ban 3269, Ray Ban 3320

Sponzorované odkazy

Brýle Ray Ban (lidově Raybenky) jsou právem považovány za top značku mezi brýlemi. Na trh se poprvé dostaly v roce 1937 se stylem Aviator, který byl původně vytvořen pro piloty U.S.A.F. Od té doby se brýle Ray Ban rozšířily i mezi ostatní profese. Za charakteristické je u těchto brýlí považována jejich vysoká kvalita, jak u skel, tak i u obrouček, lehkost provedení a nadčasový design. Zde se opravdu není potřeba bát o zrak, brýle Ray Ban poskytují maximální péči a pohodlí pro vaše oči a zároveň jsou stylovým doplňkem každého majitele. Právě inspirace v letectví nahrává brýlím variabilitu, jsou tudíž vhodně pro každého majitele holdujícího leteckému stylu.

Dalo by se říci, že jsou dnes tyto brýle spíše záležitostí stylovou, nežli zcela funkční (poměr cena a kvalita) a tomu odpovídá i cena. V porovnání s brýlemi stejné kvality (polarizace, odlehčené obruby) se ceny budou diametrálně odlišovat právě kvůli značce Ray Ban.

Brýle Ray Ban a celebrity

Domnívám se, že u těchto brýlí jde hlavně o klasiku, kterou si vybralo i několik světoznámých star, jako například Brat Pit, Angelina Jolie, Victoria Backham, Fergie, Sienna Miller a další. Na našem trhu nejsou brýle až tak obvyklé, určitě ne na „malých“ městech. Jejich cena se v e-shopech pohybuje od 2990 Kč – model bez polarizace.


Jak správně zvolit brýle?

A podle čeho vybrat správné brýle? Důležitým hlediskem je funkčnost. Sluneční brýle mají především oči chránit a podle intenzity UVA a UVB záření je dělíme do kategorií nula až čtyři (kategorie nula jsou spíše módním doplňkem a jsou vhodné při slabém slunečním záření jako ochrana před prachem a větrem, kategorie čtyři je vhodná jako ochrana před silným sluncem u moře nebo na horách). Pohodlí je dalším důležitým bodem. Brýle musí dobře sedět, nepropouštět záření a být pohodlné, to znamená, že by neměly tlačit, klouzat, padat a podobně. Rovněž se za důležitý faktor považuje bezpečnost. Při rozbití Vám brýle nesmějí způsobit zranění, je tedy vhodné vybírat si brýle s bezpečnostní­mi skly.

Teď už jen hurá nakupovat.

zdroj: www.zbynekmlcoch.cz, www.highinthesky.cz foto: www.images.google.cz

Autorem článku je Martina Š.. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu