Roxy plavky –  sexy dotek australského Pacifiku

Roxy plavky – sexy dotek australského Pacifiku

23. července 2010, Roxy, plavky, bikiny, Roxy plavky, plavky léto 2010, plavky 2010, dámské plavky 2010

Sponzorované odkazy

Milé dámy, právě se nacházím v ráji všech surfařů, a proto jsem si dovolila napsat pro vás článek o ryze dámské záležitosti, kterou jsou plavky australské značky Roxy. Tuto surfařskou značku zná v České republice už i módní analfabet, získala si obrovskou přízeň především u mladých dívek. Roxy móda je svěží, mladá, přesto nejen dívčí záležitost. Mnohé z dam středního věku rády nosí sportovně laděnou módu, především pro její pohodlnost a praktičnost. Není tajemstvím, že již první kolekce této světoznámé značky, byla právě kolekce plavek, která uchvátila davy a zaznamenala obrovský úspěch.

V čem tkví to tajemství oblíbenosti značky Roxy? Ruku na srdce, ani samotná autorka nepatří k vyznavačkám módy Roxy, ale v oblasti plavek se jedná o trochu odlišnou záležitost. Nevím, jak vy milé dámy, ale já, jakmile ucítím závan australského Pacifiku, ihned mám naprosto jasno, které plavky budou letos krášlit mé tělo. Značka Roxy má totiž něco navíc – radost, veselí, sladkost a teplo, ukryté v malém kousku oděvu, kterému nedokážete říci ne.

A čím nás kolekce plavek Roxy bude svádět tuto sezónu? Připravte se, na výběr bude hned několik variant. Že letošní jaro/léto podlehlo řasení a volánkům, už dávno víme. Baby doll styl se vrátil v plné kráse, nevyhnul se ani značce Roxy a to je dobře.

Pokud jste se v módní vlně lolitek moc nevyhlédly, můžete společně se mnou hledat inspiraci v jiných vodách. Co takhle trochu batiky?

A co dál? Máte pocit, že nemůžete najít to pravé? Zapomeňte na nevěru, protože značka Roxy vám zůstala i letos věrná! K mání budou klasické vzory, puntíky, proužky, lesklé materiály, jen vybírejte a užívejte si.

Závěrečná rada, vybírejte plavky s rozvahou, volánky budou letos stoprocentně módní záležitost. Pokud máte širší boky, volte volánky na horních dílech bikin, pokud máte užší boky, volte volánky na spodních dílech bikin – pomůže to vytvořit souměrnější postavičku. Takže hurá do plavek, léto je v plném proudu!

Zdroje: http://www.roxy.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu