Dámské letní sandály 2010

Dámské letní sandály 2010

30. června 2010, dámské letní sandály 2010, dámské sandály, letní sandály, dámské boty, boty léto 2010

Sponzorované odkazy

Milé dívky a dámy, jistě už máte nakoupenu kupu letních hadříků od topů přes sukně až po šaty, v době slev, která nedávno začala, vás nebo vaše sponzory (ať už jsou to rodiče nebo partneři) také může potěšit, že za ně neutratíte majlant. Přiznám se, že já už si na léto nějakou tu zásobičku hadříků udělala, nicméně jako vždy řeším problém jménem boty! Tudíž jsem udělala malý „průzkum trhu“, zavítala do nejrůznějších prodejen s obuví a prošmejdila útroby internetu, a to mě také inspirovalo k napsání tohoto článku, ve kterém se pokusím s vámi své postřehy sdílet. Pojďme se tedy společně mrknout na aktuální trendy v letní obuvi, a to konkrétně na dámské letní sandály.

Určitě jste se s podobným problémem jako já setkaly i vy. Vejdete do obchodu, máte jasnou představu o tom, jak by vaše nové sandálky měly vypadat, ale postupně musíte slevovat ze svých požadavků, nebo naopak nemáte představu skoro žádnou a čekáte až, co vám padne do oka a tady se často také setkáváte s problémy, neboť když už objevíte takové, které se vám líbí, mají buď moc vysoký a úzký podpatek, nebo jsou vám úzké přes nárt, anebo volné v patě. Ať už boty vypadají jakkoliv, musí vám sedět, netlačit, nebo způsobovat puchýře, a i když zrovna nenajdete ty pravé vámi vysněné, není všemu hledání konec a navíc letních sandálek není nikdy dost a na každou příležitost se hodí jiné. Nyní vám tedy představím aktuální trendy a podoby letních sandálek.

Military styl

Ano, populární vojenský styl se z oblečení přesunul i na obuv. Podpatky i placky v khaki, v odstínech béžové či hnědé s různými cvočky, řemínky nebo provázky, to jsou aspekty, které musíte na botách mít, pokud se chcete pripojit k módní armádě.

Páskové sandály

Páskové sandály jsou hitem už několikátou sezónu a já se jich stále nemohu nabažit. Vypadají totiž úžasně ke každému outfitu. Stačí si jen vybrat barvu, trendy jsou přírodní barvy a odstíny jako hnědá, rezavá, černá nebo i béžová, absolutním hitem jsou pak páskové sandály v tzv. nahých barvách a klidně to můžou být i gladiátorky.

Volání divočiny

Vypadá to, že ani designéři ani milovníci módy nejsou ještě unaveni zvířecími vzory, a tudíž je můžete spatřit i letošní léto, a to i na botách. Když se k takovému zebřímu nebo hadímu vzoru přidá ještě neobvyklý tvar podpatku nebo podešvi, je o originalitu a stylovost postaráno.

Neonové barvy

Neonové barvy letos rozzářily fashion weeky po celém světě, avšak jen málokdo se do nich opravdu pustí. Přitom takové fuchsiové nebo fialové páskové sandály na vysokém podpatku v kombinaci se správným oblečení vypadají naprosto úchvatně.

Černo-bílá klasika

Ať už jsou trendy jakékoliv, spousta z nás zůstává věrná dvěma stálícím mezi barvami, jakými jsou bílá a černá. Faktem je, že černé sandály si můžete vzít takřka ke všemu a s bílými je to obdobně. Při výběřu takovýchto sandálů se zase můžete více soustředit na detaily, jakými mohou být cvočky, kamínky nebo různé spony.

Zdroje: www.net-a-porter.com, www.shopstyle.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu