Riflové sukně - stálice ve vašem letním šatníku

Riflové sukně - stálice ve vašem letním šatníku

1. července 2010, riflové sukně, riflová sukně, džínové sukně, džínová sukně, sukně léto 2010, krátké sukně léto 2010, krátké sukně 2010, denim

Sponzorované odkazy

Denim letos zažívá svůj comeback na plné čáře, už to nejsou jen džíny, ale do kurzu se dostaly znovu i džínové bundy a vesty, denim můžeme spatřit na doplňcích i botách. Je jen otázkou času, kdy se zas tento trend omrzí a my zandáme své džísky zpátky do skříně, ovšem v oblasti denimu máme i stálice, jejichž pozice je neotřesitelná. Jsou to samozřejmě džíny a v létě pak džínové kraťásky a hlavně sukně, na které se dnes společně podíváme.

Riflová sukně je opravdu kouskem, který od svého představení do světa módy v 70. letech ještě nikoho neunavil a dá se říci, že jeho popularita neustále roste. Snad každá žena má v šatníku alespoň jednu riflovou sukni. Riflové sukně si dnes můžeme pořídit v různých délkách od mini až v délce po kotníky, které jsou však výsadou spíše žen, jimž náboženství nedovoluje nosit kalhoty, jako jsou například ortodoxní židé, někteří muslimové či mennonité. Největší popularitu mají samozřejmě džínové minisukně, populární jak mezi náctiletými dívkami, tak mladými ženami. Džínové sukně jsou samozřejmě modré, denimové, avšak klidně si můžete pořídit i riflovou sukni barevnou nebo bílou, která je velmi sexy a bude se vám hodit ke všemu.

Nyní se společně podíváme, jaké riflové sukně můžeme najít v našich oblíbených obchodech a necháme se inspirovat různými módními značkami.

Mango

Jak vidíte, Mango letos nabízí sukně různých délek, střihů i barev. Nicméně, ačkoliv se tvůrci kolekce snažili o lehké osvěžení v podobě kanýrků apod., riflové sukně Mango jsou okoukanou klasikou.

Promod

I fracouzský Promod zůstává věrný modrému denimu, avšak zahrnul do své sukňové nabídky i plísňovou sukni. Riflová sukně Promod s kanýrky je přímo rozkošná, nemyslíte?

O tom, jakou možnou podobu mohou mít riflové sukně, nás teď přesvědčí můj oblíbený web Polyvore, kde se dají dělat fantastické koláže a vymýšlet outfity, a online fashion store Asos.com. Jak vidíte, modrá není na riflové sukni povinností, úzká sukně s potiskem růží je naprostou bombou a minisukně v meruňkové také vypadá velmi pěkně. Středem pozornosti se jistě stanete s riflovou sukní s kanýrky a puntíky. Riflovou sukni mohou zdobit i flitry či různé knoflíky a cvočky, dokonce i barevné šnůrky či výšivky. Fantazii se meze na www.asos.com nekladou a to je jedině dobře. Mít jednu „obyčejnou“ riflovou sukni, je základ každé ženy, ale mít i další, která vás okamžitě vytrhne z módní šedi, je jen výsadou módních nadšenců.

Polyvore

Asos.com

Zdroje: www.polyvore.com, www.asos.com, www.shopstyle.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu