Spodní prádlo Lindex, to jsou barvy, krajky a ženskost!

Spodní prádlo Lindex, to jsou barvy, krajky a ženskost!

5. července 2010, Lindex, Lindex spodní prádlo, dámské spodní prádlo, Lindex oblečení, Carmen Kass, H&M

Nedávno jsem se s vámi podělila o své zážitky z nového brněnského Lindexu a také představila letní kolekci a plavky této švédské společnosti. Zároveň jsem vám také slíbila, že se brzy spolu podíváme také na spodní prádlo značky Lindex, a tak proč to neudělat třeba dnes.

Jak už jistě z minulého článku o Lindexu víte, tváří společnosti je jednatřicetiletá topmodelka pocházející z Estonska – Carmen Kass, která stejně jako k letní kolekci oblečení a plavek nafotila i reklamní kampaň pro spodní prádlo Lindex, jež je neméně působivá a zdařilá. Ale pojďme se tedy již společně podívat, jak vůbec spodní prádlo pro léto 2010 vypadá.

Sama společnost Lindex definuje svoje spodní prádlo pro tuto letní sezónu jako koketní a ženské. Trendem jsou bandeau podprsenky, kterých v kolekci spodního prádla Lindex najdete opravdu hodně. Podprsenky jsou bez výstuže, celé v krajce nebo zdobeny krajkou, tak aby se dosáhlo co nejvíc sexy looku, a to i pod oblečením. Lindex radí nechat vykukovat trošku pradélka pod lehkými letními tkaninami.

Léto s Lindexem bude velmi barevné. Nebojte se a jděte do exotiky, do sytých barev, jako je fialová, žlutá, korálová nebo zelená, to všechno v krásně jemných a hebkých materiálech, jako je satén nebo krajka. Jen se podívejte jak efektně vypadadjí kalhotky s pestrým vzorem a krajkovým levem s jednobarevnou, v tomto případě fialovou, podprsenkou, nebo podprsenka bez ramínek s kalhotkami v meruňkové barvě, neobvyklé, ale velmi krásné. V Lindex kolekci spodního prádla najdete také romantické kusy s kvítím nebo sněhově bílé krajkované prádlo, samozřejmostí jsou i sexy průhledné noční košilky. Nezapomíná se ani na prádlo, které vám prokáže laskavost pod jakékoliv oblečení, tedy s odnímatelnými ramínky i bez, v tělové barvě, bezešvé apod. V Lindexu najdete prostě všechno.

Velice příjemná je i akce 3 for 2 na vybrané kalhotky. Vezmete troje a zaplatíte jen dvoje a vězte, že nebudete vědět, které tři kusy vybrat, neboť tyto kalhotky jsou opravdu rozkošné a velmi příjemné.

Zdroj: www.lindex.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii spodní prádlo.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu