Dámský overal – výběr overalů pro rok 2010

Dámský overal – výběr overalů pro rok 2010

10. července 2010, dámské overaly, Mango, Next, Topshop, Yoox, overal, overaly, turecké kalhoty, harem pants, harémové kalhoty, kraťasy

Sponzorované odkazy

Máte rády kraťasy nebo dlouhé letní volné kalhoty, ale nebaví vás k nim vymýšlet originální topy? Nebo prostě byste v létě nosila nejradši šaty, ale nechcete pořád chodit v jenom a tom samém? Máme pro vás skvělý tip. Pokud jste již v loni nevyzkoušela model oblečení s jednoduchým výstižným názvem overal, vyzkoušejte ho určitě nyní. Overaly jsou totiž stejně, jako byly v loni, pořád in. A proto se za nimi podíváme i letošní rok. Je to vlastně jeden kus látky, stejně jako například šaty, s tím rozdílem, že spodní část je tvořena kraťasy nebo dlouhými kalhoty. Overaly jsou velice pohodlné, sexy a nadmíru praktické. Můžete si je vybírat z široké nabídky. Overaly můžete nosit nezávisle na tom, jestli jste sportovní nebo spíše elegantní typ. Seženete totiž modely obou typů. Co se týče vršků a ramínek, i zde je z čeho vybírat. Bez ramínek, s ramínky, na jedno rameno nebo i za krk. Overaly jsou prostě hitem léta.
My se v dnešním článku podíváme za overaly značek Mango, Next, Topshop a internetovým obchodem Yoox. Pojďte se teď tedy s námi podívat na modely dámských overalů a jejich výběr pro rok 2010.


Mango

Španělská společnost Mango má ve své nabídce pro Českou republiku hned několik různých druhů dámských overalů. Mezi modely najdete overaly s dlouhými kalhoty i ty s kraťasy. Všimnout si můžete elegantních a sportovnějších střihů i různého střihu vršků. Zajímavé jsou overaly s dlouhými nohavicemi.
První působí velice elegantně, druhý zapůsobí svým extravagantnějším vzorem. Velice apartní je džínový overal, který má vršek v košilovém provedení i s límečkem. Nechybí ani zelený ležérní overal volnějšího střihu s dlouhým rukávem a krátkými nohavicemi v military stylu. K němu byste si pak mohla určitě pořídit aviator sluneční brýle, abyste byla zcela trendy.


Next

Pestrou nabídků dámských overalů 2010 vám nabízí i britská společnost Next, jejíž butiky najdete i u nás v České republice. I zde si můžete vybrat mezi několika typy modelů, odlišných jak materiálově, tak střihově a v neposlední řadě různé také co se týče vzorů. Každý z nich má něco do sebe. V bílé barvě vynikne vaše krásné letní opálení. S overalem v květovaném vzoru pak budete jasně dávat najevo, že sledujete aktuální trendy a víte, co se nosí. V šedém overalu bez ramínek budete působit elegantně a ani s džínovým modelem nešlápnete tuto sezónu vedle, ba naopak.


Yoox

Vždycky stylová budete s modely oblečení internetového obchodu Yoox, který byl založen v roce 2000 v nedaleké Itálii. Modely dámských overalů společnosti Yoox jsou aktuální, trendy a naprosto moderní. I zde najdete overaly společenské a sportovní. První a poslední modely overalů pak uvítají spíše sportovnější typy. Naprosto vybraným kouskem je overal s kraťasy střižené pod kolena v až mystickém vzoru, ale také sportovnější overal tmavě modré barvy na zip.


Topshop

Opravdu pestrá a více než pestrá je nabídka britské společnosti Topshop. Zde si prostě nelze nevybrat. Najdete tu plno nejrůznějších vzorů, střih či výběr z různých materiálů. Nechybí aktuální květinové vzory, stylové proužky, nestárnoucí džínový materiál, dvoubarevné overaly a overaly s různým způsobem zapínání. Prostě vše na co si vzpomenete.


Takže pokud vám v šatníku overal ještě nevisí, určitě doporučuji si nejméně jeden na toto léto 2010 pořídit. Uvidíte, že si jej nakonec zamilujete i vy.

„Zdroj“: www.mangoshop.com, www.next.co.uk, www.yoox.com, www.topshop.comwww.nymag.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu