Krásná ruční práce – Háčkované kloboučky

Krásná ruční práce – Háčkované kloboučky

14. července 2010, háčkované kloboučky, háčkovací příze, zdobené háčkované kloboučky, obyčejné háčkované kloboučky, háčkované kloboučky s kšiltem, Catania, Cable

Sponzorované odkazy

Moderní háčkované kloboučky jsou opět v kurzu, a to právě pro vás. Teď je ideální doba vyjít si s háčkovaným kloboučkem do ulic. Je to skvělá pokrývka hlavy v těchto letních dnech. Klobouček je prodyšný a hlava se vám v něm rozhodně nezapotí. Dejte přednost háčkovaným kloboučkům před okoukanými kšiltovkami a slaměnými klobouky.

Výhodou háčkovaných kloboučků je, že si ho s šikovnými rukami můžete vyrobit i sama doma.Jestliže ale v těchto dovednostech moc nevynikáte, poproste své maminky nebo babičky a ty vám s háčkovaným kloboučkem jistě pomohou. Nejlepšími háčkovacími přízemi jsou například CATANIA nebo CABLE. Vyzkoušet můžete ale samozřejmě i jiné. Příze jsou vyráběny se 100% bavlny, tudíž budete mít 100% jistotu o kvalitě svého zhotoveného kloboučku.

Háčkované kloboučky lze samozřejmě i koupit. Na internetových e-shopech máte širokou nabídku těchto služeb. Zkušené ženy vám uháčkují klobouček přesně na míru podle vašeho vkusu. Nemusíte se ani bát, že by jste za tento luxus měla zaplatit velké mění. Ceny ručně vyráběných háčkovaných kloboučků se pohybují okolo 100–400,–Kč. Můžete vyrazit ale i do ulic nebo obchodních center. Háčkované kloboučky najdete určitě i tam.

Zdobené háčkované kloboučky

Zdobení dodá háčkovanému kloboučku větší šmrnc. Kloboučky jsou zdobené například uháčkovanými květinami nebo bambulkami. Na háčkované kloboučky se ale také dá uháčkovat i jakýkoli obrázek. Záleží už jen na tom, jak je žena kreativní a schopná. Háčkovaný klobouček se může „ozdobit“ i kšiltem, se kterým působí klobouček moderněji. Jestliže si koupíte jen obyčejný klobouček bez příkras, ozdobit si jej můžete i sama doma. Například stužkou, sušenými květinami, perličkami, mašličkami apod. Můžete si i třeba vyrobit květinu nebo motýlka z jiného kusu látky a ke kloboučku si je přišít.

Krásná ruční práce – Háčkované kloboučky (http://www.luxurymag.cz)

Obyčejné háčkované kloboučky

Háčkované kloboučky bez zdobení mohou být také nápadité. Největší krásou na nich je jejich decentnost. Hodí se vám například i ke společenským šatům. Zvolit si můžete jakoukoli barvu. A že jich máte na výběr. Nejsou to jen klasické barvy ale i barvy s příkrasami jiných barev. U háčkovaných kloboučků máte prostě široký výběr. Tak hurá na nákupy a ať vám to rozhodování a vybírání háčkovaných kloboučků nedá tolik práce, jako jejich výroba.

Krásná ruční práce – Háčkované kloboučky (http://www.luxurymag.cz)

Zdroj: www.polyvore.com www.mamacuna.com

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu