Letní společenské šaty 2010 – buďte jedinečná!

Letní společenské šaty 2010 – buďte jedinečná!

13. července 2010, společenské letní šaty, léto 2010, Mango, Orsay, Next, Topshop, letní šaty, dámské letní šaty

Sponzorované odkazy

Čekají vás v blízké době promoce, ať už vaše vlastní nebo vašeho známého? Nebo se připravujete na jiné společenské události, jako jsou svatby, křtiny, oslavy a podobně a nemáte ponětí, co na sebe obléci? Poradíme vám. V dnešním článku se totiž vydáme za výběrem modelů letních společenských šatů speciálně pro léto 2010. Jsem si jistá, že vybrat takové správné a slušivé letní společenské šaty není jednoduché, a proto jsme tu my, abychom vám poskytli inspiraci a pomocnou ruku
Představíme si letní společenské šaty z aktuálních kolekcí světových módních značek Next, Topshop, Mango a Orsay. A podíváme se samozřejmě jak na střihy krátké, tak i na společenské šaty dlouhé.


Mango

Při našich výčtech módního sezónního oblečení nemůžeme nikdy vynechat oblíbenou společnost Mango. Svým zákazníkům nabízí široký výběr jakýchkoliv modelů oblečení a letní společenské šaty nejsou výjimkou. Co se týče modelů společenských šatů krátkých střihů, připravila si pro nás značka Mango* úzké **koktejlové šaty, které se hodí jak na svatbu vašich kamarádek, tak i na oslavu vašeho výročí s partnerem do dražší restaurace. Kromě klasických tmavších odstínů si můžete společenské šaty pořídit i v květinovém vzoru. Jak vidíte, můžete se nechat inspirovat i módními doplňky, jako je širší pásek, který se ke společenským šatům musí opravdu hodit a vypadat formálně a vytříbeně.


Pokud dáváte přednost spíše dlouhým společenským šatům po zem, můžete tuto sezónu vsadit i na výrazné barvičky pestrých odstínů. I zde na vás společnost Mango myslí a mezi letní společenské šaty zařadila i jasné odstíny zelené, červené, růžové či modré barvy. Všimnout si také můžete například rozdílných provedení vršků těchto společenských šatů a různých detailů, jako jsou důvtipné pásky či šperkové ozdoby.


Orsay

I v buticích německé společnosti Orsay můžete sehnat dokonalé modely letních společenských šatů, ve kterých zazáříte a okouzlíte. Co se týče barevného provedení a střihů šatů této společnosti, najdete v Orsay mix téměř všeho. Úzký koktejlový střih, šaty se sukní do áčka, ale i balónový střih sukně.


Next

Pestrý výběr z letních společenských šatů pro léto 2010 nalezneme i v buticích anglické módní značky Next. Zde si přijde na svá snad opravdu téměř každá vás, ať už si potřebujete pořídit šaty byznys looku nebo preferujete romantické šaty, i co se týče těch společenských, či prostě milujete být středem pozorností v krátkých zářivých koktejlkách.


Topshop

A samozřejmě nemůžeme zapomenout ani na osobitou módu anglických butiků Topshop, ve kterých najdeme neopakovatelné modely oblečení a letních společenských šatů. I v buticích Topshop si přijdete na vkusné a apartní modely letních společenských šatů, ať už bez ramínek, na jedno rameno nebo s oběma ramínky. Opět nelze přehlédnout důmyslné doplňky v podobě nepřehlédnutelné růžové mašle nebo květu.


Inspirujte se naším výběrem a buďte ta, která při příležitosti společenské události upoutá a zazáří. A nezapomeňte, že společenské šaty můžete vzít i do divadla nebo jen si udělat luxusní večer s kamarádkami či vaším partnerem.
Společenské šaty se vám ve skříni jen tak neztratí, naopak vám nějakou tu sezónu zajisté vydrží. A tak využijte pořekadla, kdo dřív přijde, ten dřív mele, ať vám ty, které se vám líbí a pořád nad nimi přemýšlíte, žádná konkurence „nevyfoukne“ před nosem.

Zdroj: www.orsay.de, www.mangoshop.com, www.next.co.ukwww.tophsop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu