Džínové kraťásky jsou to pravé pro sexy léto!

Džínové kraťásky jsou to pravé pro sexy léto!

20. července 2010, džínové kraťasy, Orsay, Mango, Terranova, Topshop, léto 2010, kraťasy, dámské kraťasy, kraťásky

Sponzorované odkazy

Džínový materiál a kraťasy, dvě označení jednoho modelu oblečení, který by neměl ani letošní léto chybět ve vašem šatníku. Ano, jsou to džínové kraťasy. Jsou pohodlné, lehce kombinovatelné a dá se v nich dělat téměř cokoliv vyjma účastnění se událostí formálnějšího rázu. Můžeme v nich chodit na kafe, obědy, procházky i nákupy, s klidem v nich můžeme zajít i na party a můžeme v nich jen tak lenošit u rodičů na zahradě. Prostě univerzální letní model, který je téměř nepostradatelný.

Džínové kraťasy se sice nehodí pro více společenské akce, není však nikde psáno, že bychom k nim nemohli nosit podpatky. I k vysokým podpatkům se džínové kraťasy budou náramně hodit. Na druhé straně nemůžeme nezmínit ani staré dobré tenisky, nebo také flip-flopy. Ani co se týče vršků outfitu, nemusíte si tolik lámat hlavu. Samozřejmě závisí, jaký celkový trend vašeho modelu zvolíte, k džínovým kraťasům si však klidně můžete obléci košile, tílka, trička, mikiny nebo jen hodní díl od plavek.
V dnešním článku se podíváme na to, jaké modely džínových kraťasů si pro nás jednotlivé značky připravily. A tak si ukážeme džínové kraťasy značek Orsay, Mango, Topshop a Terranova. Tedy džínové kraťasy těch značek, které jsou dostupné i u nás v České republice.


Orsay

Společnost Orsay, která je u nás v České republice v zastoupení již nějakou tu dobu, svým zákazníkům nabízí stylové modely za dostupnou cenu. Jinak tomu není ani co se týče džínových kraťasů. Z jejich nabídky převažují džínové kraťasy krátkých a užších střihů. Džínové kraťasy Orsay jsou v každém případě jinak zdobeny. Ze stylů, které můžeme v buticích Orsay najít, to je například zmuchlaný look, vyšisovaný nebo poloroztrhaný look. Většina z džínových kalhot má nízký sed a rozhodně jsou stylové, moderní a trendy.


Mango

Následující značkou je známá značka Mango, která se s cenami svých kousků oblečení pohybuje sice trochu výše, nabízí také ale více druhů oblečení, více stylů i nápadů. Nepochybně lákavý je i výběr z různých odstínů modrého džínového materiálu i samotných barev, jako je například níže uvedená červená nebo černá džínovina. I co se týče samotných střihů, nachází se společnost Mango mezi jedničkami na módním trhu. Z výběru džínových kraťasů si u této společnosti můžete vybrat ty v delším střihu po kolena, i v kratším střihu, užším i v rozšiřujícím se střihu. Důvtipné jsou také jednotlivé detaily džínových kraťasů, jako různě ozdobené kapsy, založení konců nohavic a další zdobení, které dělají z kraťasů jedinečné letní modely.


Topshop

V našem výčtu džínových kraťasů nemůže chybět ani nabídka populárních butiků Topshop. I zde si přijdou na své milovnice mnoha stylů, zdobení a střihů. Nabídka společnosti Topshop dává přednost většinou tmavému denimu a jednoduchosti, což ale nemění nic na tom, že i tak jsou džínové kraťasy sexy kouskami oblečení, které vám ve skříni zajisté vydrží i pár dalších sezón. Butiky značky Topshop jsou totiž spojením kvality, stylovosti, nadčasovosti a úžasných módních stylů, ve kterých se shlédne většina z nás.


Terranova

Na konec článku o džínových kraťasech jsem si pro vás připravila ukázky kombinací džínových kraťasů s ostatními svršky a různými módními doplňky. Tentokrát se budeme inspirovat italskou módní společností Terranova. První kombinace je kombinací víceméně elegantnější. Jedná se totiž o džínové kraťasy spolu s bílou košilí v krátkém rukávu, to vše doplněné o apartní, širší hnědý pásek s mašlí a maxi-kabelkou v té samé barvě. Sami tedy můžete vidět, že ne vždy musíme nosit k jinak sportovním kraťasům sportovní topy.


Druhé kombinace je kombinací inspirovanou westernem. Tentokrát se můžete inspirovat modelem džínových kraťasů ve spojení s kostičkovaným topem bez ramínek, hnědými kozačkami na nižším podpatku. Celkový outfit pak můžete okořenit sladkými růžovými slunečními brýlemi. Vše made by Terranova! A pak, že se na svět nedá koukat přes růžové brýle. To se ví, že dá. S oblečením a módními doplňky Terranova jde všechno.


Poslední inspirací může být kombinací, z níž vyzařuje naprostá letní pohoda a romantika. A přitom se jedná o tak snadně zkombinovaný model. Zkuste barevně spojit odstíny módních doplňků stuhy na klobouku, látkového pásku v kraťasech a barvu tílka a úžasný letní outfit máte na světě. Pokuste se i vy vymyslet svůj vlastní letní outfit a inspirujte se například těmito ukázkami, které jsou léto 2010 naprosto trendy.


„Zdroj“: www.terranovastyle.com, www.mangoshop.com, www.orsay.dewww.topshop.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu