Parfém Heat od Beyoncé je u nás konečně v prodeji!

Parfém Heat od Beyoncé je u nás konečně v prodeji!

11. července 2010, Beyoncé, Beyoncé Heat, parfém Beyoncé, parfém Heat od Beyoncé, Beyonce parfém, Beyonce, parfémy léto 2010, levné parfémy

Sponzorované odkazy

Beyoncé sice nedávno ohlásila, že si dává půlroční pauzu, avšak ještě před ní stačila představit svůj první parfém s názvem Heat, který je konečně v prodeji i u nás v České republice.

Ikona jménem Beyoncé

Americká zpěvačka Beyoncé, držitelka devíti Grammy, patří v současné době mezi nejzářivější hvězdy světové hudební scény a nutno říci, že ne pro své avantýry jako jiní, ale hlavně díky svému nevyčerpatelnému talentu a obchodnímu smyslu. Jak jsem již řekla, Beyoncé si v současné době užívá půlročního odpočinku po náročném světovém turné, avšak mluví se o ní neustále. Nedávno získala společně s Lady Gaga cenu za nejlepší video k písni Telephone na udílení cen BET a časopis Forbes ji zařadil na druhou příčku seznamu nejmocnějších celebrit na světě, a to hned za legendární Oprah Winfrey. Beyoncé totiž není jen pouhou zpěvačkou, ale také producentkou, filantropkou, módní návrhářkou (spolu s matkou Tinou Knowles navrhují a vlastní značku House of Deréon) a v neposlední řadě schopnou obchodnicí. Beyoncé Knowles je prostě ikona.

Beyoncé byla tváří již několika parfémů jako například parfému True Star od Thierry Muglera nebo Diamonds od Emporio Armani, avšak teprve tento rok se jí podařilo přijít na trh s vlastní vůní, do které mohla během produkce (návrhářemi této vůně jsou Claude Dir a Olivier Gillotin) zasahovat a je tak inspirována její osobností. Heat, který představila na launch party v obchodním domě Macy’s již 3. února, je přesně takový, jako je Beyoncé na jevišti, tedy smyslný, dráždivý, ale zároveň působí i sladce, což je opravdu nevídaná kombinace a po své vlastní „ochutnávce“ musím přiznat, že je to vůně velice zvláštní, originální a má něco do sebe, ale sama za sebe bych ji volila spíše na letní noci než dny, výborná však bude během zimního období, jelikož je trochu více kořeněná a těžší.

Jaký tedy přesně Heat je?

Hlavu vůně tvoří červená vanilka, což je také nejoblíbenější ingredience Beyoncé v tomto parfému, dále pak neroli, magnolie a nektarinka, které tvoří tu nejlehčí složku v parfému a kterou ucítíte hned po stříknutí na kůži. Srdce parfému tvoří zimolez, který hojně roste také v Texasu, v rodišti zpěvačky, a mandlový makarónek. Základ, který udává parfému signifikantní vůni a který také vydrží nejdéle vonět, zde tvoří sekvojové dřevo, bobule tonky a ambra. Dohromady všechny ingredience vytváří opravdu luxusní a skvostnou vůni.

Na luxusnosti tomuto parfému také přidává design flakonku. Krásná žlutočervená lahvička, která se směrem dolů rozšiřuje, krásně odráží světlo a háže červené odlesky a evokuje tak smyslnou a ohnivou povahu tohoto parfému, a tudíž i její majitelky. Už z reklamní kampaně, kterou pro Heat Beyoncé natočila a nafotila je jasné, jaký Heat je a co má v majitelce a následně v jejích obdivovatelích vyvolávat.

Ačkoliv by se to mohlo zdát jinak, luxusním flakonkem „luxusnost“ parfému končí, cena je totiž více než příjemná. Parfém Heat můžete zakoupit v parfumeriích Douglas za cenu od 490 – 890 Kč podle objemu. Teď navíc můžete k nákupu parfému Beyoncé Heat získat i stylovou černou kabelku se zlatým B.

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii kosmetika.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu