Dámské barevné gumové holínky zabodují na hudebních festivalech!

Dámské barevné gumové holínky zabodují na hudebních festivalech!

21. července 2010, barevné holínky, holínky, dámské holínky, Hunter, www.skeble.cz, festivaly

Sponzorované odkazy

Doba léta a prázdnin s sebou přináší různorodé akce a příležitosti. Jednou z nich jsou zahraniční brigády – často sklízení ovoce či jiná práce na farmě. Mezi nejoblíbenější akce patří letní festivaly. Připomeňme především ty hudební. Pár už jich máme za sebou a v srpnu se netrpělivě očekává Hip Hop Kemp. Ať už na koncert nebo na brigádu, potřebovat budete dobré boty, které odolají vtíravému prachu a navíc budou designově zajímavé. I když důchodky se začínají v různých obměnách vracet do módy, letos budou absolutním hitem gumové holínky, zejména barevné gumové holínky. ** Barevné holínky**, které prodává www.skeble.cz se dokonce zúčastnily festivalu Rock for People.

Není tak dlouho, co jsme holínky považovali za naprosto nemožné a když se v nich naši prarodiče řítili ke slepicím nebo kydat hnůj, ťukali jsme si na čelo. Je zajímavé sledovat módní průmysl, jak se točí pořád dokola a zároveň se obměňuje. Sněhule byly také určeny pro děti a pro důchodce, dnes se o ně v prodejnách pereme.

Revoluční vzestup módních outsiderů

Gumové holínky prožívají svou velkou revoluci, v zahraničí už je nosí téměř každý a postupně se probojovaly i na české prodejní pulty. Vybrat si můžeme z mnoha a mnoha druhů, typů i barev. I když tuto sezónu pofrčí nejvíce barvy a vzory. Čím víc výrazné, tím lépe. Navíc nemusíte se bát, že se jedná o módní výstřelek, který rychle zmizí a vám zůstanou ležet holínky v botníku. V zimě se jen změní paleta barev, přidá se kožešinka a holínky se budou vesele nosit dál. Na obrázku jsou gumové holínky značky Pepe Jeans London.

Kde se gumáky vzaly a jaké si vybrat?

gumových holínkách jsme již na LuxuryMagu psali. Jistě si tedy pamatujete, že s nápadem originálních holínek přišla společnost Evercreatures v roce 2004 jako s produktem, který na trhu chybí. Gumáky se staly hitem a oblíbili si je i módní návrháři.

Značka Hunter nabízí gumáky ve výrazných barvách a v délce pod kolena či jen do půli lýtek.

Burberry se drží svého klasického vzoru kostiček i barev. Ale na druhou stranu klasika v šatníku nikdy nezestárne.

Zdroj: www.net-a-porter.com , www.skeble.cz

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu