Neodolatelné kabelky Guess pro rok 2010

Neodolatelné kabelky Guess pro rok 2010

17. července 2010, Guess, kabelky Guess 2010, sexy kabelky

Sponzorované odkazy

Milé dámy, uplynuly sotva čtyři dny od té doby, kdy jsem měla tu čest rozmazlovat svou rozmarnou duši v bezcelních zónách třech významných světových letišť. Pochopitelně, jako každá mladá dáma, i já jsem propadla neskonale výhodným nákupům kosmetiky a módních doplňků. A milé dámy proč, že vám tohle vyprávím? Chci se totiž s vámi podělit o velký požitek, který mi propůjčily obchody orientované na módní doplňky značky Guess.

Když jsem se po mnoha vyčerpávajících hodinách dlouhého čekání a ještě delšího letu ocitla na letišti v Sydney tušila jsem, že tu na mě čeká pokušení, kterému nedokáži říci ne. Letošní kolekce kabelek Guess se totiž až hříšně povedla. Proto jsem ihned zavítala do letištních obchodů této značky a co že mě tam čekalo?

První obrovskou ránou pro moje smysly byly tašky navržené dle horkých letošních trendů. Provedení bylo i v nepříliš obvyklých pastelových barvách a velice kvalitních materiálech. Pokud mohu milé dámy hovořit otevřeně, móda Guess je poměrně extravagantní záležitost. Mnoho mladých dam uchvátí produkty značky Guess především svou vyzývavostí, kterou ovšem často dámy nedokáží dost dobře spojit s vhodným modelem a produkty degradují. Když jsem ale letos shlédla tuto novou kolekci kabelek Guess, byla jsem si jistá, že ve spojení s Guess kabelkami letos žádná dáma neupadne do módního faux-pas, neboť tyto kabelky to proste nedovolí!

Že se do módy vrací móda lolitek, to je naprosto jednoznačně jasné, ve stínu ovšem nezůstává ani móda velkých šelem. Leopardí nebo tygří? Jen si vyberte.

Pokud nepatříte zrovna mezi velké šelmy a přesto letos nechcete zůstat stranou, značka Guess vás ani tentokrát nezklame. Jako každá větší značka i Guess má svůj základ, který se kolekci od kolekce liší jen v detailech a umožňuje nám se vracet k našim oblíbeným modelům, které jsou upraveny tak, aby splňovaly podmínky horkých trendů a přesto si zachovaly původní charakter.

A co když nechcete být šelmou, už vás nebaví klasika a chcete zkusit něco nového? I pro tento případ si společnost Guess přichystala řešení v podobě horkých trendů, výrazných detailů a vysoce módních (nejen) pastelových barev.

Milé dámy, doufám, že si vaše smysly pochutnaly na této módní hostině stejně tak, jako ty mé a už se společně se mnou těšíte až nějaká z těchto kabelek ozdobí i vaše rameno.

Zdroje: http://www.zappos.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu