Dejte prostor mužské představivosti a zkuste tankiny!

Dejte prostor mužské představivosti a zkuste tankiny!

1. srpna 2010, Tankiny, sexy plavky, plavky 2010, tankiny s kosticemi, dámské plavky 2010

Sponzorované odkazy

Milé dámy, že léto je již v plném proudu, je pro některé z nás opravdu částečně radostnou a částečně stresující záležitostí. Není typičtějšího letního oděvu než plavky. Rok od roku ve svém okolí slýchám, narůstající obavy z plavkové sezóny. A proč? Jednoduše, ne každá dáma má tolik času a sebekázně, aby se přemluvila k menší či větší očistné kůře a plavky jsou jednoduše oděvem, který nic neomluví ani nezatají. Takže, jak z toho vyjít s grácií? Zkuste tankiny!

Co jsou tankiny?

Tankiny jsou typem plavek tvořeným standartním spodním dílem a vrchním dílem v délce klasického nebo kratšího topu. U tankin se de facto jedná o jednodílné plavky, které jsou jen rozděleny na dva kusy. Teď si asi říkáte, že už si rovnou můžete koupit jednodílné plavky, ale promyšlenost tankin tkví v tom, že je můžete řasit. Pokud vám po zimě zůstal nějaký ten malý faldík na bříšku, není jednodušší řešení, než koupit si tankiny s volnějším vrškem a trošku jej na bříšku nařasit. Rozhodně se vám pak nestane, že vám bříško bude nevzhledně vylézat a budete se muset neustále kontrolovat. Další výhoda tkví v tom, že pokud se chcete opalovat, můžete jednoduše horní díl vyhrnout, což byste pochopitelně u jednokusových plavek udělat nemohla.

Tankiny s kosticemi

A jak tankiny správně vybrat? Tak jako u klasických bikin, i tankiny mají různé typy vrchních a spodních dílů. U spodních dílů můžete vybírat od kraťásků až po miniaturní zavazovací spodní díly, povoleno je vše. A vrchní díl? U vrchních dílů existuje také nepřeberné množství, od standartních topových až přes asymetrické, často velice originální horní díly. Ráda bych se ještě u problematiky horního dílu pozastavila, neboť jsou tu ještě dvě možné verze a tím jsou vršky s kosticemi a bez kostic. Já osobně bych doporučila vršky s kosticemi, neboť nejideálnějším způsobem, jak převést pozornost od trošku většího bříška, je strhnout veškerou pozornost na půvabný dekolt, který jistě bude o něco více půvabnější za předpokladu, že vám ho budou ještě jemně pozvedávat kostice.

Co závěrem dodat? Milé dámy, doufám, že vás moje rady neurazily a snad i jemně nasměrovaly k vhodnému výběru plavek. Tímto článkem bych ovšem velice nerada řekla, že tankiny jsou typem plavek, který je vhodný jen na skrývání nedostatků, ba naopak. Já osobně tankiny velice uznávám, neboť podle mého názoru, jsou to plavky ryze ženské, které neodhalují vše a dávají dostatečný prostor pro mužskou představivost a přece jenom, někdy je méně více.

Zdroje: http://www.shopstyle.com, www.victoriassecret.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu