Anna Sui radí brát módu i život s úsměvem / Profil návrhářky

Anna Sui radí brát módu i život s úsměvem / Profil návrhářky

2. srpna 2010, Anna Sui, módní návrhářky

Sponzorované odkazy

Stačí se podívat na její stránky www.annasui.com a hned pochopíte, že máte co dočinění s hodně originální návrhářkou. Z jemně fialové obrazovky na vás vykoukne kresba obchůdku s číslem popisným 113., kolem kterého krouží dva motýli. Věřte, že zvědavost vám nedá jinou možnost než vstoupit do dveří a odhalit, co se za nimi ukrývá. A rozhodně nebudete litovat.

Jako ve snu

*„Už když mi byly čtyři roky, pořád jsem mluvila o tom, že chci být módní návrhářkou. Vlastně ani nevím, co mě k tomu vedlo. Snad něco, co jsem viděla v televizi. Představovala jsem si totiž, jak budu pracovat v krásném salónu, kde budu oblékat krásné modelky. Budu mít velký skicák a budu chodit na příjemné obědy. Přišlo mi to jako fajn život.*“ Píše Anna Sui na svých stránkách. Její představy se jí nakonec víceméně splnily.

Anna Sui se narodila v Detroitu. Už jako malá oblékala panenky a vymýšlela pro ně různé šatičky. Poté, co se přestěhovala do New Yorku, začala navštěvovat The New School, která je zaměřena hlavně na design a umění. Po škole navrhovala oblečení pro menší sportovní značky. Velmi brzy dostala několik skvělých pracovních nabídek, ale rozhodla se, že se raději vydá vlastní cestou. Založila si svoji módní značku a v roce 1991 předvedla světu své modely na přehlídce, kterou sama zrealizovala. Jelikož mezi její velmi dobré přítelkyně patřily a dodnes patří slavné světové modelky, jako jsou Naomi Campbell nebo Linda Evangelista, které se samozřejmě už tehdy objevily v jejích šatech, přehlídka vzbudila obrovský rozruch mezi publikem i médii. Pak už šlo vše jako na drátkách. V roce 1992 si Anna otevřela vlastní obchod v Sohu s popisným číslem 113. a v roce 2000 rozjela i internetový shop, kde si každý může vybrat z jejích skvělých modelů, ale i parfémů, kosmetiky, bot a doplňků. Kromě maličkého obchůdku v Sohu, který si drží stále svoji původní atmosféru, najdeme její butiky už v padesáti zemích světa.

Její kolekce jsou plné života, barev a hravé originality. Potěší každou ženu, která má ráda rozmanitost, nezávislost a bere život takový, jaký je a hlavně ho bere s úsměvem.

Zdroje: www.annasui.com, www.style.com

Autorem článku je Lenka F.. Článek najdete v kategorii módní značky a návrháři.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu