Vyjděte si letos v žabkách / Pánské žabky 2010

Vyjděte si letos v žabkách / Pánské žabky 2010

20. července 2010, pánské žabky, žabky, flip flops, Havaianas, adidas, puma, quiksilver, etnies, adio, nike, crocs, ralph lauren, armani exchange, calvin klein

Sponzorované odkazy

Dnes už jsou pánské žabky zcela běžnou věcí. Mnoho mužů má ale stále pochybnosti. Zdají se jim pánské žabky pořád zženštilé. Zkusím vás přesvědčit o tom, že tomu tak není.

Plážová obuv žabky jsou jedněmi z nejstarších bot vůbec. Nalezené byly i na nástěnných malbách z doby kamenné. Velice oblíbené byly také ve starověkém Řecku a Římě. A jejich nejvěrnějšími nositeli byli právě muži! Není divu, že tuto jednoduchou obuv nosili také vojáci za druhé světové války. Dnes se v nich nebojí předvést ani slavní muži na červených kobercích. Takže se nestyďte vyjít v pánských žabkách ani vy.

Myslím si, že si čeští lidé nestačili ještě zvyknout na muže v žabkách. Zkusme ale nahlédnout do módních kultur ostatních zemí. Například v Japonsku, kde jsou žabky nejčastější obuví, je muži nosí celoročně. Nestydí se do nich v zimě vlézt ani v prstových ponožkách. Brazilské žabky Havaianas se vyrábějí z přírodního kaučuku a brazilští muži si je také velice vychvalují. Snad se za pár let mezi muži odbourají bariéry i tady v Čechách.

Velikou výhodou pánských žabek je jejich pohodlnost a lehké nazouvání a vyzouvání. Nemusíte se trápit se suchými zipy na sandálích a nevkusných pantoflích. Další výhodou je, že se výroby pánských žabek ujaly především kvalitní sportovní a skate značky. Vybrat si můžete pánské žabky Nike, Adidas, Puma nebo Quiksilver, Etnies a ADIO. Velice vkusně pojala výrobu i známá značka Crocs. Díky tomu, že jsou vyrobené z gumy, jsou tou nejideálnější plážovou obuví. Hodit se vám budou zejména do kamenitých moří. Jestliže chcete vyzkoušet o něco více luxusnější pánské žabky a chcete se vcítit do již zmiňovaných rolí hollywoodských hvězd, pak si pořiďte žabky značek Ralph Lauren, Armani Exchange nebo Calvin Klein.

Mnohým lidem vadí celkový návrh žabek. Ale i to už dokázali výrobci světových značek vymyslet. Pro některé lidi nepohodlné nošení obuvi mezi prsty je již dnes perfektně vymyšleno, a to tak, že palec je oddělený speciálně zvlášť a to už zajišťuje větší komfort. Proto se neostýchejte a užijte si toto skvělé léto v trendy pánských žabkách.

Zdroje: www.shoestutor.com www.bestshoesmen.com
Foto: Thinkstock

Autorem článku je Hedvika H.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu