Pánské modely sandálů pro léto 2010

Pánské modely sandálů pro léto 2010

2. srpna 2010, pánské sandále, léto 2010, Baťa, Deichmann, Humanic, sandálová obuv, kožené sandály, elegantní sandále, sportovní sandále

Sponzorované odkazy

Nejen dámy a slečny se během letního počasí chtějí cítit příjemně. Také pánové mají přece právo při nošení obuvi na pohodlí, komfort, a přitom vypadat pořád dobře, moderně a stylově podle nejnovějších letních trendů.

V parném počasí se chceme obouvat co nejpraktičtěji tak, aby se nám v tom naše nožky nepříjemně nepotily. A pro takový případ vám pánům módní obuvní společnosti ve svých nabídkách představují pohodlnou sandálovou obuv. Do sandálů bychom však neměli nosit ponožky, protože celkový výsledný módní efekt je opravdu nelíbivý. A tak tedy opravdu, pánové, když sandále, tak jedině bez ponožek.

Sandálová obuv je často považována spíše za obuv sportovnějšího typu. Dnes však i u modelů sandálů můžete najít elegantnější druhy, které se vám mužům mohou hodit i ke společenským kalhotám a třeba elegantnějšímu polo triku s límečkem. Sandály jsou většinou tvořeny různě poskládanými pásky a také jsou často tvořeny z různých druhů materiálů. Pohodlné a kvalitní pak budou určitě sandály kožené. V dnešním článku se tedy podíváme na výběr sandálů obuvních společností, které mají i zastoupení u nás v České republice. Budou to tedy známé a často vyhledávané obuvní společnosti Baťa, Deichmann a Humanic.


Baťa

Česká společnost Baťa je oblíbeným obuvním butikem nejen u nás v České republice, ale i v jiných městech po celém světě. Baťa neobouvá jen děti a ženy, ale také se snaží o dostatečně širokou nabídku i pro muže. A mezi pestrým výběrem pánské obuvi nechybí ani pánské sandály pro léto 2010. Mezi nimi najdeme jak ty sportovní, tak i ty elegantnější, které se vám za určitých okolností budou hodit i do práce i na více společenské akce. Některé sandály mají otevřenou špičku, některé sandály jsou zavřené a jsou tvořeny průstřihy, díky kterým noha dýchá a nepotí se. Liší se i zapínání pánských sandálů. Nechybí typické zapínání na suchý zip a ani na malé kovové přezky. Na výběr máte opravdu mezi mnoha typy, sandály s různým počtem pásků, jinak vymodelovanou podrážkou. Každá sandálová obuv má jiný design, a přece jsou všechny modely aktuální a stylové.


Deichmann

Ani německá společnost Deichmann nezapomněla představit modely pánských sandálů na letní období 2010. Sandály Deichmann jsou však o něco sportovnější, než byly například modely sandálů od Bati. I Deichmann vám nabízí nepřebernou a početnou nabídku, ze které si určitě vyberou i ty náročnější z vás. Sandály Deichmann jsou zajímavé také díky svým důvtipným motivům a zdobení, jako jsou například pestře zbarvené proužky či zbarvený vnitřek boty, což dělá obuv zajisté poutavou a neobyčejnou. Sandály nejsou jen městským typem obuvi. Protože jsou sandály velice pohodlné, můžete je nosit i na delší procházky či s klidem na dovolené po pláži. Jen opravdu pánové, ať se děje, co se děje, ponožky nechte doma a vyražte v sandálech na boso.


Humanic

Do třetice všeho dobrého se podíváme na některé modely z obuvní společnosti Humanic. I Humanic patří u nás v České republice mezi hodně navštěvované obchody, a tak by byla škoda nepředstavit něco z jejich tvorby. Ani společnost Humanic však nezaostává za stylovými modely dvou předchozích představených společností a i ona svým zákazníkům nabízí ochutnávku posledních stylových trendů podle poslední módy. I zde najdete elegantnější i sportovnější modely sandálů, často zbarvené do hnědého odstínu.


Teď záleží pouze na vás, jaký model sandálů si pořídíte nebo jakými se necháte inspirovat. Důležité je, aby se vám v nich dobře chodilo, byly pro vás pohodlné a vydrželi jste tak v nich třeba celé hodiny.

„Zdroj“: www.bata.cz, www.deichmann.de, www.shoemanic.com

Autorem článku je Lenka K.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu