Boty Louis Vuitton v roce 2010 – podpatky i tenisky

Boty Louis Vuitton v roce 2010 – podpatky i tenisky

18. července 2010, boty Louis Vuitton, Louis Vuitton, tenisky Louis Vuitton, lodičky Louis Vuitton, sandály Louis Vuitton, luxusní obuv, luxusní boty,

Sponzorované odkazy

Při vyslovení „kouzelné formule“ Louis Vuitton se většině žen rozzáří oči, a to hlavně díky famózním kabelkám, které pozná snad každý a kterou by ani jedna z těch dam nepohrdla, ba naopak. Marc Jacobcs, který je dvorním návrhářem módního domu Louis Vuitton, však nenavrhuje jen kabelky a jiná zavazadla, ale také ready-to-wear kolekce včetně doplňků a samozřejmě i obuv, na kterou se dnes společně podíváme a vězte, že to nebude o méně hezčí podívaná než na již zmíněné kabelky Louis Vuitton.

Trochu z historie

Tradice značky Louis Vuitton sahá hodně zpátky do historie. Společnost byla založena roku 1854 výrobcem zavazadel Louis Vuittonem Mallatierem, který položil základy designu, kladením důrazu na mimořádně vysokou kvalitu a řemeslné umění v každém výrobku. Již od začátku se značka Louis Vuitton těšila velké oblibě, zvlástě pak u bohatých dam. Uspokovat přání a požadavky bohatých znamenalo někdy plnit výstřední zakázky, jako byl například toaletní kufřík z krokodýlí kůže či želvího krunýře pro známou operní pěvkyni. V roce 1885 Louis Vuitton otevřel svůj první mimofrancouzský butik, a to v Londýně. Zároveň dále rozšiřoval své kolekce, a tak již v této době vznikly kabelky s monogramy LV, jak je známe dnes. Marc Jacobs je uměleckým ředitelem Louis Vuitton od roku 1997 a od této doby vtiskl této tradiční značce osobitý ráz. Který je vidět hlavně v reklamních kampaních, které jsou vždy jedinečné, a to hlavně díky tvářím, které Louis Vuitton oslovuje, jako např. v poslední době Madonna nebo Scarlett Johansson, Catherine Denevue či Michail Gorbačov. Značka Louis Vuitton si na extravaganci nepotrpí, avšak její reklamy vždy vyvolají velký ohlas a dosti často také živé diskuze.

Podpatky nebo tenisky?

U Louise Vuittona si vyberete boty pro každou příležitost. S podpatkem nebo bez, lodičky, sandály, střevíčky i stylové tenisky. My se teď společně podíváme, jak přesně boty Louis Vuitton vypadají, a to konkrétně na aktuální kolekci, a nejprve se vydáme na prohlídku na vysokých podpatcích.

Jak vidno, Louis Vuitton nabízí vysoké podpatky, a to lodičky, sandály i večerní střevíce, spíše ve střídmějších barvách jako je černá, bílá, béžová, ale také zlatá či stříbrná. Výjimečně se vyskytuje i temně fialová. Louis Vuitton nezapomněl zahrnout do své kolekce samozřejmě ani velký letošní trend lodiček v nahých odstínech. Tenisky značky Louis Vuitton jsou na tom podobně. Odstíny hnědé, černá nebo bílá a stříbrná barva, kterou zdobí logo nebo tak oblíbené a signifikantní monogramy.

Zdroj: www.louisvuitton.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu