Vyberte si své sněhule! – DC, Puma či Nike?

Vyberte si své sněhule! – DC, Puma či Nike?

1. únor 2011, zimní obuv, sněhule, skate, zima 2010/2011, DC, Puma, Nike, umělý kožíšek, nepromokavé boty, sportovní boty

Sponzorované odkazy

Všichni už se chystáme na jaro a sníh ne a ne zmizet. A proto je potřeba, se před ním ještě pár týdnů chránit. Nejenže budeme nadále oblékat teplé péřové bundy, ale nesmíme zapomenout ani na hřejivé botky. A jaké boty by měly zajisté udržovat naše nohy stále v teple? No přeci sněhule! Těmto botám se neříká sněhule jen tak nadarmo. Do mrazivého sněhu jsou totiž těmi nejideálnějšími. Většina sněhulí je speciálně upravena tak, aby nepropouštěla vodu, a proto se s nimi nebudete moct bát vyjít ani do neoblíbené břečky, které nás ještě letos čeká určitě hodně.

Přední výrobci sportovního a skate oblečení si pro nás připravili širokou nabídku zimních sněhulí. Zaměříme se na populární značky DC, Puma a Nike. Můžeme si již teď vybírat a také posuzovat, které značce se letos zimní kolekce sněhulí 2010/2011 nejvíce povedla.

DC sněhule

Kolekce zimních bot se značce DC zcela nepochybně vyvedla na výbornou. Svými botami chce značka DC pokaždé zaujmout za každou cenu a stejně tak se jí to daří i u zimních sněhulí letošní sezóny. Boty vynikají originalitou a jsou dost odvážné. Hodí se spíše pro mladé a dospívající slečny, které značku DC milují. Sněhule jsou zcela nepromokavé díky tomu, že mají vysokou podrážku, která je vyrobena z kvalitní gumy. Každý kus těchto jedinečných bot je také opatřen výrazným logem značky, takže se určitě nemusíte bát toho, že by, nedej bože, o vašich sněhulích mohl někdo pochybovat.

Vyberte si své sněhule! – DC, Puma či Nike? (http://www.luxurymag.cz)

Puma sněhule

Sportovní značka Puma se u své kolekce sněhulí zaměřila především na to, aby o nohy jejich zákazníků bylo pečováno a byly v pohodlí. Z vlastní zkušenosti můžu potvrdit, že se jim to opravdu daří. Sněhule od značky Puma jsou vyrobené z příjemných materiálů. Vnitřek bot je většinou zateplen umělým kožíškem, který napomáhá tomu, aby vaše nohy byly v teple. Sněhule se hodí pro dámy všech věkových kategorií. Nejlépe se vám budou sněhulky hodit ke sportovní bundě stejné či konkurenční značky.

Vyberte si své sněhule! – DC, Puma či Nike? (http://www.luxurymag.cz)

Nike sněhule

Značka Nike je snad jednou z nejpopulárnějších v prodeji svých jedinečných bot. Její kolekce zimních sněhulí je stejně tak skvělá, jako kolekce ostatních bot. Sněhule Nike jsou skvěle sladěné barvou i stylem. V nich budou vaše nožky stoprocentně nepřehlédnutelné. Vybrat si budete moci ze všech oblíbených barevných kombinací. Sněhule Nike se svým střihem velice podobají konkurenčním sněhulím jiných sportovních značek.

Vyberte si své sněhule! – DC, Puma či Nike? (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje: www.dcshoes.com www.champssports.com www.puma.com

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii zimní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu