Boty na ples pro sezónu 2011

Boty na ples pro sezónu 2011

10. březen 2011, boty na ples, plesové boty, plesová obuv, obuv na ples, společenské

Sponzorované odkazy

Teď je ta nejlepší příležitost pořídit si obuv na ples. Plesová sezóna se sice chýlí ke konci, ale to neznamená, že na závěr nemůžete zazářit v nových střevíčkách a určitě je využijete i příští rok.

Společenské boty nejsou určeny k dlouhým procházkám, mohla byste si zničit nejen boty, ale i nohy. Boty do společnosti, jsou určeny pro krátkodobé nošení v interiéru. Samozřejmě s krátkým přesunem z auta do budovy, kde se ples koná, se počítá. Obuv je většinou velmi citlivá na vlhkost a nerovnosti, proto si na ně dávejte velký pozor při dešti.

Boty na ples pro sezónu 2011 (http://www.luxurymag.cz)

Přestože plesové boty nejsou vhodné pro dlouhodobé chození, neznamená to, že na nich budete šetřit. Budete v nich hlavně tančit a možná i celou noc, proto musí být velmi pohodlné a kvalitní. V první řadě musí být taková obuv pevná, nejlépe s plnou patou a bez ostré špičky, noha by se vám mohla při tanci zvrtnout a mohla byste se poranit, a to nemluvím o té ostudě.

Před tím, než vyrazíte na ples v nových botách, měla byste si je před tím doma, jak se říká „prošlápnout“, abyste si nezpůsobila puchýře. Pro všechny případy si ale připravte do kabelky pár náplastí, nejlépe průhledné.

Boty na ples pro sezónu 2011 (http://www.luxurymag.cz)

Co se nosí

Trendy budete jak v klasických lodičkách, tak v páskových sandálech. Boty na ples nesmí být nudné a fádní, také ale nesmí být příliš barevné a přezdobené. Ty správné by se daly přirovnat ke šperku, který je decentní, nikdy kýčovitý.

Barva

Všude kolem sebe vidíte jen černé boty, které už vám přijdou nudné? Tak právě pro vás jsou určeny střevíčky v roztomilých pastelových barvách nebo v barvě šampaňského. Při výběru vždy ale mějte na paměti barvy a styl šatů, se kterými je chcete kombinovat. Nejlepší jsou tedy tmavší barvy, jako je bordó nebo tmavě modrá.

Boty na ples pro sezónu 2011 (http://www.luxurymag.cz) Boty na ples pro sezónu 2011 (http://www.luxurymag.cz)

Materiál

Satén je velmi elegantní, pokud je navíc doplněn štrasem, dalo by se mluvit o dokonalosti. Kůže je velmi kvalitní materiál a boty z ní vyrobené budou i pohodlné, této investice litovat nebudete.

Boty na ples pro sezónu 2011 (http://www.luxurymag.cz)

Na závěr

Ve společnosti se musí dodržovat určitá společenská pravidla a jedno z nich praví, že boty musí barevně ladit s kabelkou. Také je dobré nemíchat různé druhy materiálů. Pokud je plesová obuv zdobené štrasem, vyberte si štrasové šperky, to samé platí pro zlaté a stříbrné přezky.

Zdroj: www.polyvore.com, www.net-a-porter.com

Autorem článku je Jana A. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu