H&M jaro 2011 aneb hity z e-shopu

H&M jaro 2011 aneb hity z e-shopu

14. březen 2011, H&M, H&M jaro 2011, H&M oblečení, H&M boty, H&M e-shop

Sponzorované odkazy

Možná si říkáte, že článek o jarní kolekci H&M jsme vám nabídli jen před pár dny, nicméně nová nabídka na e-shopu H&M mě oslnila natolik, že jsem si své nadšení prostě a jednoduše nemohla nechat jen pro sebe. Tento článek tedy neberte jako představení jarní kolekce, možná jako tip, pro co si do H&M určitě zajít, nicméně to stoprocentně můžete považovat za jakýsi produkt nadšení šéfredaktorky LuxuryMagu a průvodce toho, pro co si do H&M zajdu já…minimálně omrknout.

Elegance and style included

Nicméně dost bylo vysvětlování, pusťme se do prozkoumávání háemkovského e-shopu. A začneme kolekcí nazvanou Inclusive, ve které „je místo pro všechny velikosti“, tudíž toho oblečení najdete jak v malinkatých, tak ve větších velikostech. Bohužel je prý k mání zatím jen na e-shopu, ale některé kousky z tého kolekce jsem již v obchodech viděla. Nejvíc mě okouzlil cardigan s leopardím potiskem s krásnými kamínkovými kytičkami místo knoflíků, jedním slovem rozkošné. Navíc ho můžu zkombinovat i s děštníkem…inu, co víc si přát! Asymetrické květované šaty na jedno rameno, taktéž nevypadají špatně, preferovala bych však jiné barevné provedení.

H&M jaro 2011 aneb hity z e-shopu (http://www.luxurymag.cz)H&M jaro 2011 aneb hity z e-shopu (http://www.luxurymag.cz)H&M jaro 2011 aneb hity z e-shopu (http://www.luxurymag.cz)

Absolutní trefou do černého je pak nová kolekce Effortless Elegance, ve které se dá najít spousta krásných kousků. Květované šaty bez ramínek přímo srší jarní atmosférou, nemluvě o těch rozkošných botách, které jsou krásné jak v černé, ale možná ještě více v modré barvě.Velice povedená je též kombinace bílé košile, světle modré sukně a hnědých doplňků jako páskové sandálky, pásek a moderní kabelka do ruky.

H&M jaro 2011 aneb hity z e-shopu (http://www.luxurymag.cz)H&M jaro 2011 aneb hity z e-shopu (http://www.luxurymag.cz)

Boty, boty, kabelky

Musím se přiznat, že se mi boty v H&M nikdy nelíbily, letos však můžu říct, že jsem velice překvapena a některými kusy doslova okouzlena. Naprosto jsem se zamilovala do těchto korálových semišových sandálů a do korálové barvy jako takové, mým druhým favoritem v oblasti barev na toto jaro i léto je pak modrá potažmo tyrkysová. Ani tyto fialové flipflopy nevypadají špatně, že? Velice povedené jsou pak všechny sandálky v kombinaci s hnědou a myslím, že se konečně letos odhodlám i ke koupi zlatých sandálů.

H&M jaro 2011 aneb hity z e-shopu (http://www.luxurymag.cz)

Nejen boty se H&M povedly, i ostatní doplňky stojí opravdu za to. Já už vím, že si stoprocentně zajdu pro tyto náušnice ve stylu pocahontas, mám zálusk i na lýkovou clutchbag s leopardím potiskem. I doplňky s tyrkysovými detaily vypadají moc dobře.

H&M jaro 2011 aneb hity z e-shopu (http://www.luxurymag.cz)

Novinkou na e-shopu jsou i plavky, proč se tedy nepodívat, jak H&M vidí letošní letní sezónu. Převažují horní díly ve stylu bandeau a „balkonetky“, nicméně H&M opět nabízí zajímavé vzory, potisky a neokoukané detaily.

H&M jaro 2011 aneb hity z e-shopu (http://www.luxurymag.cz)

Zdroje: http://shop.hm.com/

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu