Dámské šortky – sportovní i sexy

Dámské šortky – sportovní i sexy

26. července 2010, šortky, sexy sportovní šortky, šortky Forever 21, šortky Aexander Wang, šortky Planet blue, šortky Shopbop, šortky Jaro/Léto 2010

Sponzorované odkazy

Milé dámy, jelikož letošní léto si pro nás připravilo nečekané překvapení v podobě extrémně vysokých teplot, nejen mladé slečny se chopily šance a oblékly šortky. Bohužel, ani fakt, že léto je velice uvolněné roční období, které dává velký prostor pro kreativitu, bylo možné na ulici spatřit nejeden módní hřích. Nejen z toho důvodu, bych se v tomto článku chtěla věnovat zpočátku vysoké módě a jejímu pojetí módního trendu šortek na jaro/léto 2010.

Jak vidí šortky světoví návrháři?

Jak jste si jistě všimly, už nějakou tu sezónu šortky tvrdě konkurují letním sukýnkám a poukazují na svůj velký potenciál. Velice ráda bych uvedla na LuxuryMagu již zmiňovanou kolekci Dior Jaro/Léto 2010 R-T-W, kde trend šortek vynikl velice výrazně a zapsal se do pamětí milovníků módy. Nebyl to ovšem jen John Galliano, který svou jarně-letní kolekci obohatil o šortky, pozadu nezůstala ani módní esa jako Hermès, Balmain, Marc Jacobs a mnoho dalších.

Jak si velcí tvůrci světové módy představují pojetí sexy, ale i sportovních šortek na Jaro/Léto 2010? Prosím, milé dámy, zavítejte do módního nebe a nechte se zahrnout lehkostí materiálů, nežnou ženskostí a příjemným odlehčením, protože to vše a ještě více, bylo letos k mání.

Dior

Hermès

Marc Jacobs

Carolina Herrera

Balmain

Anna Sui

Alexander Wang

Šortky léto 2010

A teď milé dámy, doufám, že jste se již nasytily high fashion a můžete společně se mnou zavítat do běžně prodejných kolekcí, které byly připraveny na Jaro/Léto 2010. Jak již z názvu vyplývá, představím vám jednotlivé typy šortek, které budou sexy i sportovní, jednoduše ideální pro letošní sezónu.

Alexander Wang již po druhé, avšak s kolekcí určenou pro běžné nošení. Naprosto dokonalá záležitost, o kterou jsem vás nemohla ochudit. Poslední z třech vybraných modelů, které jsem se vám rozhodla představit, nejsou šortky, ale spojení kalhot s jemným náznakem šortek.

Milovnice hippie stylu si bezesporu užijí skvělou nabídku firmy Planet blue, která se specializuje především na odlehčenou dívčí módu.

Pokud jste vyznavačkou sexy stylu, tak internetový obchod Shopbop, je jako zrozený pro vás. V nabídce jsou opravdu horké kousky, díky kterým si získáte nejen zájem mužů, ale i závist žen, takže opatrně, jedná se o opravdu křehké zboží.

Pokud vás letošní horké trendy příliš nezaujaly, pochopitelně i letošní sezónu jsou stále in džínové šortky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. Pokud potřebujete načerpat isnpiraci, čerpejte se mnou například od značky Forever 21.

Doufám, že vás můj malý průvodce sexy sportovních šortek zaujal natolik, že zatoužíte okusit pocit pravé bohyně v těch pravých šortkách. Přeji hodně úspěchů při kombinovaní, aby těch našich českých módních hříchů už jen ubývalo.

Zdroje: http://www.forever21.com http://www.shopbop.com http://shopplanetblue.com http://www.shopstyle.com http://www.style.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu