Luxusní módní šperky od Bvlgari

Luxusní módní šperky od Bvlgari

19. dubna 2011, šperky, luxusní šperky, hodinky, Bulgari, Bvlgari

Sponzorované odkazy

Šperky jsou přesně tím módním doplňkem, který dělá z ženy opravdovou dámu. Dodají outfitu to, co pouhé oblečení nezvládne – glanc a noblesu. Pokud hledáte jednu ze špiček šperkařského průmyslu, bezpochyby sem patří firma Bvlgari. Už přes sto let se drží na výsluní a těší se obrovské oblibě nejen bohatých a slavných ale i těch, kdo si prostě libují v luxusu a kráse. Bvlgari se může pyšnit více než 230 butiky po celém světě a jak už to u firem takovýchto rozměrů bývá, nezůstalo pouze u šperků. Tato italská značka nám dále nabízí například kabelky, parfémy nebo ubytování v jejich luxusních hotelech.

Šperky Bvlgari v barvách jara

Značka Bulgari nabízí opravdu nepřeberné množství nejrůznějších šperků. Pouhý pohled na ně vám vyrazí dech. V čem spočívá tajemství úspěchu? Drahé a inovativní materiály, osobité designy, jež se vrací ke klasice, ale zároveň vždy přinášejí něco nového a moderního – to vše vytváří neodolatelné a dechberoucí šperky, z nichž luxus a elegance přímo číší. Stačí jeden jediný pohled a víte, že byste si všechny přála mít doma. Z té úžasné přehlídky dokonalosti jsem vybrala právě ty šperky, jež ve mně evokovaly svými barvami jaro. To letošní se totiž nese právě ve znamení výrazných odstínů a na náušnicích, náramcích i náhrdelnících vypadají skvostně.

Motivy květin, pestré jarní barvy jako zelená, modrá, červená nebo žlutá – to vše jsou trendy, na které značka Bvlgari nezapomněla a zakomponovala je do své kolekce šperků.

Hodinky, na kterých čas téměř nehraje roli

Když se zkombinuje neobyčejná italská kreativita a švýcarská preciznost, nemůže vzniknout nic jiného, než jednoduše perfektní hodinky. Čas na nich ale rozhodně není to nejdůležitější. Na první pohled upoutají svým neotřelým vzhledem, zpracováním bez jediné chybičky a hlavně množstvím blyštivých diamantů či jiných drahých kamenů.

Podmanivá krása šperků Bvlgari dostane snad každého. Jejich návrháři oplývají smyslem pro detail a kvalitu, což dává vzniknout šperkům s nádechem dokonalosti. Necháte se zlákat nadčasovostí a krásou, jež šperky Bvlgari nabízí?

Zdroj: polyvore.com

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu