Vstupte do království šperků Louis Vuitton / Louis Vuitton šperky

Vstupte do království šperků Louis Vuitton / Louis Vuitton šperky

25. července 2010, Louis Vuitton, Louis Vuitton šperky, Louis Vuitton L'Ame du Voyage, L'Ame du Voyage, Lorenz Baumer, Lorenz Bäumer

Sponzorované odkazy

Nedávno jsme vás nechali nahlédnout hlouběji do království Louis Vuitton a představili trochu víc než jen kabelky a zavazadla, a to konkrétně boty Louis Vuitton na podpatku i bez, elegantní i sportovní. Dnes si odhalíme ještě trochu více a ukážeme si záležitost opravdu královskou, kterou bezpochyby jsou šperky značky Louis Vuitton.

L'Ame du Voyage

Pokud chceme mluvit o špercích Louis Vuitton, nemužeme opomenout první kolekci Haute Joallerie, tedy vysokého šperkovnictví, kterou LV představil minulý rok v říjnu v Paříži a nutno říci, že se jedná opravdu o skvostnou podívanou. Jak by taky, když si na to společnost Louis Vuitton přizvala jednoho z nejtalentova­nejsich designérů šperků na světě Lorenze Bäumera, který se opravdu snažil, aby byla kolekce šperků LV jedinečná, a to se mu povedlo na 200 %.

Kolekce šperků vytvořená Lorenzem Bäumerem se jmenuje L’Ame du Voyage, tedy duch cesty, je inspirovaná životem samotného designéra, neboť on sám sebe prohlašuje za obyvatele světa, jelikož už jako dítě se mu dostalo možnosti žít v několika různých zemích. A právě pobyt v těc hto zemích a cestování mu bylo největší inspirací při tvorbě kolekce Haute Joallerie L’Ame du Voyage, která je odrazem jeho vize o cestě s nádhernými a výjimečnými tvary a barvami. Lorenz Bäumer se nechal inspirovat hlavně přírodními jevy jako nebe za soumraku, mořské vlny či větrný vír, dalšími inspiracemi jsou například mušle nebo puntíky a kytky na vrstvených šatech tanečnic flamenca nebo umělecká a architektonická díla. Kolekce L’Ame du Voyage je navíc výjimečná i použitými materiály. Speciálně pro tuto kolekci a pro Louis Vuitton byl totiž vytvořen speciální tvar diamantu ve tvaru květiny a hvězdy.

Louis Vuitton šperky

Samozřejmě už ne tak dechberoucí, ale přesto velmi krásné a spíše moderní jsou šperky Louis Vuitton z běžné kolekce. Ano, na místo diamantů, safírů a jiných drahokamů je tu použita pryskyřice, avšak v kombinaci se zlatem a krystaly Swarovski v neobyčejných tvarech a provedeních. Navíc si můžete k například vyhlídnutému náramku pořídit i náušnice a prstýnek.

Tak co říkáte? Není to pastva pro oči?

Zdroj: www.louisvuitton.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii šperky a hodinky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu