Těhotenská móda 2011 – Oblečení pro maminky

Těhotenská móda 2011 – Oblečení pro maminky

24. března 2011, těhotenská móda, 2011, móda pro těhotné, trička

Sponzorované odkazy

Těhotenství je nevyhnutelně provázeno problémy s odíváním, ale většina žen se s nimi úspěšně vypořádá. Hlavně je tu pro vás magazín www.luxurymag.cz, který vám vždy správně poradí.

V počátečním stádiu nemusíte utrácet za těhotenské oblečení, protože se bříško začíná lehce zakulacovat, vystačíte si s volnějšími šaty a tunikami. Ovšem přijde čas, kdy se budete muset naučit kombinovat mateřské a běžné oblečení.

V první řadě potřebujete mateřské kalhoty klasického střihu, k tomu si oblečte manželovu košili.

Alternativní móda pro těhotné – jestli máte nějakou silnější kamarádku, jistě vám ráda půjčí nějaké šaty, tričko nebo tuniku.

Projít si těhotenstvím stylově je dost těžké, a co teprve měsíc po narození dítěte, ten není o moc lehčí. Miminko v té době vyžaduje maximální pozornost, takže se maminka zanedbává a sobě se moc nevěnuje. Mít miminko je přirozená věc, a tak k tomu i přistupujte.

Nechte si pomoct od svých blízkých a věnujte se také sama sobě.

Těhotenská móda 2011 – Oblečení pro maminky (http://www.luxurymag.cz)

Módní tipy pro trendy mateřské oblečení 2011

Maxi šaty

Maxi šaty jsou skvělou volbou pro všechny ženy, které se chtějí cítit pohodlně. Takové dlouhé splývavé šaty se vyrábějí v různých variantách. Vy si vyberte s menším potiskem a vzory, které odvádějí pozornost od oblasti břicha. Také se můžete poohlédnout po šatech se zajímavým spodním okrajem.

Tunika

Těhotenská móda 2011 – Oblečení pro maminky (http://www.luxurymag.cz)

Trendy těhotenská móda také zahrnuje tuniky nošené přes džíny. Zaměřte se na zajímavé prvky, jako jsou volánkové rukávy nebo asymetrický střih – mají zeštíhlující efekt.

Tričko

Těhotenská móda 2011 – Oblečení pro maminky (http://www.luxurymag.cz)Těhotenská móda 2011 – Oblečení pro maminky (http://www.luxurymag.cz)

Vyberte si tričko z pružné látky, která vaši postavu obejme. Tyto trička jsou elegantnější než trička v nadměrných velikostech. Důležitý je správný materiál, který vaši pokožku pohladí, protože v tomto období je velmi citlivá.

Džíny

Těhotenská móda 2011 – Oblečení pro maminky (http://www.luxurymag.cz)

Celé těhotenství nemůžete trávit v teplácích, i když jsou nejpohodlnější. Milujete džíny? Tak se jich nevzdávejte. Těhotenské džíny jsou opatřeny elastickým pásem, který si bříšku pohodlně přizpůsobí.

Doplňky

Doplňky jsou velmi důležité, i teď. Používejte robustní šperku na krku i zápěstí. Párujte je s módní kabelkou do ruky a stylovými boty. Pomocí zajímavého šatku a jednoduché tuniky můžete vykouzlit nevšední outfit.

Těhotenství a nové vás zkrásní, tak se jděte ukázat!

Zdroj: www.polyvore.com

Autorem článku je Jana A. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu