Dámské kožené kalhoty, troufnete si?

Dámské kožené kalhoty, troufnete si?

16. dubna 2011, dámské kožené kalhoty, kalhoty z kůže, kožené oblečení, Balmain

Sponzorované odkazy

Již v několika článcích na Luxurymagu jste si mohli přečíst o různých typech koženého oblečení. Zmiňovali jsme kožené sukně, kožené bundy i kožené doplňky. To je jen důkazem, že sezóna jaro/léto 2011 kožené módě přeje!

Z každé kolekce módních návrhářů vzejde nějaký fashion trend – jednou se nosí boty na platformě, jindy jsou v módě kožichy. Kožené výrobky jsou ovšem stálicí módního průmyslu. Jsou naprosto nadčasovým prvkem, který nejspíš nikdy nevyjde z módy.

Tento článek bude zaměřen na dámské kožené kalhoty, neboť kalhoty z kůže budou jedním z opravdu výrazných prvků sezóny. Na trhu se navíc objevují horké novinky – mezi ně patří zejména kožené legíny a nebo sportovní kožené kalhoty.

Kožené legíny oživí každý outfit!

Pokud nejste zrovna zastánci klasických kožených kalhot, můžete vyzkoušet kožené legíny. Vypadají smyslně a snadno se kombinují. Navíc s nimi budete hvězdou nejednoho večírku. V módě jsou výrazné barvy, a tak není od věci poohlédnout se po barevných kalhotách.

Balmain – styl, kvalita a luxus

Velikáni značkové módy nabízí dobře padnoucí kožené kalhoty s propracovanými detaily. Značka Balmain zvolila v kolekci jaro/léto 2011 moderní úzké střihy. Tak, jako modelky září na módních molech v oslnivých kombinacích, můžete i vy v kožených kalhotách Balmain rozsvítit běžné dny. Černé úzké kožené kalhoty oblečte do práce a na večírek zvolte odvážnější stříbrnou variantu.

Sportovní kožené kalhoty

Příznivce sportovního stylu jistě potěší, že kožené kalhoty seženete ve volném střihovém provedení, a to jednak se sníženým vysoce moderním sedem anebo v ryze sportovním provedení.

Při výběru se řiďte především svým pocitem. Není záruka úspěchu trpět v úzkých kožených kalhotách, když byste se příjemněji cítila ve volnějším ležérním stylu, který může vypadat stejně efektně a sexy.

Zdroj: www.net-a-porter.com , www.shopstyle.com , Thinkstock

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu