Barevné holínky Kamik, to ideální do aprílového počasí

Barevné holínky Kamik, to ideální do aprílového počasí

11. dubna 2011, barevné holínky, barevné holínky Kamik, holínky Kamik, barevné gumáky, gumáky, holínky, trendy jaro 2011, boty do deště, e-shop boty, e-shop Škeble.cz, www.skeble.cz

Sponzorované odkazy

Zdá se, že barevné holínky jsou trendem, který jen tak z módního nebe nezmizí, a to nejen díky své barevnosti a nápaditosti, ale také praktičnosti. Doby, kdy holínky byly jen nevzhlednou zelenou pracovní obuví jsou dávno pryč, respektive je tomu tak již sedmý rok, neboť roku 2004 přišly s nápadem oživit zelené holínky kytičkami, kolečky a podobně, dvě kamarádky Emily a Hannah, ukryté pod společností Evercreatures, a zaplnily tak velkou díru na trhu. Od této doby mohou být jinak smutné, šedivé a deštivé dny i veselé a barevné.

Zvlášť duben je měsícem, ve kterém si počasí dělá, co se mu zachce a dešťových dní je opravdu mnoho, tudíž je to ideální čas pro koupi barevných holínek, které určitě využijeme i v dalších měsících, ať už na letních festivalech, na které jsou přímo ideální, nebo jen tak, když vyrazíme na nákup, do města či se psem. A nemyslete si, že na barevných holínkách se nedá už nic nového vymyslet, výrobci přicházejí s novými kolekcemi každou sezónu, tentokrát vám představíme jarní kolekci holínek kanadské značky Kamik, kterou můžete zakoupit na www.skeble.cz.

Barevné holínky Kamik

Barevné holínky Kamik nejsou jen tak ledajaké holínky, jsou totiž vyrobené z recyklovaného plastu a označení „Made in China“ byste na nich hledali marně, jsou totiž vyráběny v Kanadě, a tudíž se můžete spolehnout na vysokou kvalitu, která je vám zaručena po dobu dvou let. Jsou lehoučké a opatřené pohodlnou podšívkou a speciální protiskluzovou podrážkou. Navíc všechny kusy mají jedinečný vzhled, který vás odliší od šedé městské společnosti. Holínky kanadské společnosti Kamik si můžete pohodlněte zakoupit na stránkách e-shopu Škeble.cz, anebo si je můžete přijít vyzkoušet do kamenného obchodu na Praze 3, kde vám jistě poradí.

Nenechte se deštěm omezovat a vyražte si vesele v barevných holínkách, které zvednou náladu nejenom vám, ale i těm, co vás v nich uvidí.

Zdroj: www.skeble.cz, iStockPhoto / Thinkstock

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu