Boty Superga – italská tenisková klasika

Boty Superga – italská tenisková klasika

20. května 2011, Superga tenisky, Superga boty, Superga, obuv, boty, shoes, italské boty, tenisky

Sponzorované odkazy

V roce 1911 v italském Turíně zahájil Walter Martiny výrobu plátěných bot s pryžovou podrážkou. V roce 1925 byly tenisky Superga vylepšena vulkanizovanou podrážkou. O 45 let později byla Superga zařazena mezi sportovní obuv na tenis, basketbal, jachting a gymnastiku. Nyní najdete v kolekcích, kromě sportovní linie i koženou městskou obuv, gumovou variantu do deště anebo kotníčkovou obuv s vulkanizovanou podrážkou.

Shoes Superga využijete jak ve městě, tak na pláži. Jednoduchá ležérní obuv se dá skvěle kombinovat se sportovním a ležérním oblečením. Díky širokému spektru barev je můžete využít jako skvělý doplněk. Každou sezónu se na trhu objevují různorodé tkaniny a potisky na botách Superga, čímž si získají přízeň mnoha mužů a žen. Mezi neoblíbenější patří v této chvíli plátno, len a kůže.

Alexa Chung pro jarní a letní kampaň 2011

Superga oslavila letos v březnu sté výročí, a tak není divu, že se rozhodli na sebe upozornit a oslovili jednu ze známých osobností, aby reprezentovala jejich jedinečný styl. Alexa Chung je novou tváří značky Superga. Tato anglická kráska ví, jak jsou tyto boty báječné a stylové. Televizní moderátorka Alexa je miláčkem publika a není divu, že velmi žádána módními značkami. Má v sobě něco zvláštního a poměrně nekonvenčního, kamkoliv jde, přivádí s sebou nové publikum. Módní značky tedy vsází na to, že i jim přivede nové zákazníky.

Kolekce J/L 2011

Kolekce této sezóny nás vezme zpět do 90. let, kdy módní scéně vládl styl a komfort. Plátěné boty se nosily nejen k džínům, ale i k šatům nebo stylovým šortkám. Pokud toužíte po lehkosti a pohodlí, neváhejte ani chvíli a pořiďte si boty Superga, bonusem vám k tomu bude neotřelý styl. Vysoce kvalitní italské boty se staly velmi populární, a to hlavně pro svůj jednoduchý stylový vzhled.

Jednoduchá šněrovací obuv si získala srdce i mnoha celebrit. Boty Superga se objevují na nohou Katie Holmes, Ashley Olsen, Liv Tyler nebo Kristen Stewart.

Zdroj: www.polyvore.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu