Pánské plavky pro léto 2010

Pánské plavky pro léto 2010

26. července 2010, pánské plavky, plavky na léto, plavky 2010, boxerky, slipy

Sponzorované odkazy

Léto běží v plném proudu a dny plné slunce přímo vybízejí k návštěvě plovárny. Období prázdnin také přináší letní dovolené v zahraničí, zejména v přímořských destinacích.

Jelikož na módu si nepotrpí pouze dámy, podíváme se v tomto článku blíže na pánské plavky.

Sezóna 2010 nabízí pestrou škálu moderních střihů i designového zpracování.

Klasika nikdy nezestárne

Jedny z nejoblíbenějších střihů bývaly slipové plavky. Je to klasika, která nejspíš nikdy nezestárne a nikdy nevymizí z trhu. Takovéto plavky se hodí zejména pro sportovní plavání anebo pro plavání v bazénu.

Upřímně snad mohu říci za většinu ženské populace, že takovéto plavky moc přitažlivé nejsou a my ženy je opravdu nemáme v oblibě. Pokud se jich nedokážete vzdát, volte je alespoň s kratší nohavičkou.

Nicméně klasické plavky stále seženete téměř v každé prodejně se spodním prádlem nebo ve sportovních potřebách. Pokud se Vám nechce běhat po obchodech, můžete si vybrat i na stránce www.astratex.cz .

Vzory a barvy – to je hit léta 2010

Boxerky jsou mnohem přijatelnější nežli klasické slipové plavky. Návrháři jim dávají originální potisky a vzory. Letošní léto se nebojte ani výrazných barev. Velmi zdařilé kousky najdete např. pod značkou Bruno Banani. U některých motivů se i určitě dobře pobavíte. Plavky Bruno Banani dodávají mužům mladistvý vzhled a dodávají punc značného sebevědomí.

Vždy jedinečný Ralph Lauren

Móda značky Ralph Lauren je střízlivá a přitom nápaditá. Volí často jednoduché, rafinované střihy a podle módních trendů dotváří modely dalšími detaily. Není tomu jinak ani u pánských plavek. Zakoupit můžete zejména plavky, které končí délkou těsně nad koleny a nechybí na nich např. moderní proužek anebo květinové vzory.

Pánské plavky podobného stylu nabízí i značka Tommy Hilfiger, která se však drží v mezích maximální jednoduchosti a střídmosti.

Zdroj: www.astratex.cz , www.shopstyle.cz

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu