Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto!

Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto!

20. duben 2011, ReeNew, Reebok, Reebok boty, boty Reebok, Reebok Easy Tone

Sponzorované odkazy

Není přirozenější a příjemnější pohyb než chůze a je to také nejjednodušší způsob, jak začít se zdravým sportováním. Rychlou chůzí spálíte přibližně 300 kalorií za hodinu. A Reebok pro vás připravil dvě zásadní pomůcky – tvarovací obuv Reebok EasyTone, která pomáhá posilovat nohy a zadeček, a motivační web se soutěží – www.reebok.cz.

Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto! (http://www.luxurymag.cz)

Na www.reebok.cz objevíte naplánované trasy, kam vyrazit. Inspirujte se, kam jít na rande, se psem, kočárkem nebo za shoppingem. Najdete tam ale i tipy na místa, kde můžete vyzkoušet a otestovat novou kolekci Reebok EasyTone, a to vše ve 13 největších městech. Navíc se stačí zaregistrovat a každý den dostanete povzbuzující email s recepty na zdravý a dietní jídelníček. Nejdůležitější je ale motivace – můžete se zapojit do** soutěže o 3× zájezd k moři, 40× 2 vstupenky na beznadějně vyprodaný květnový Wellness Marathon s vystoupením Beto Pereze, zakladatele zumby, a 20 balíčků zpevňující tělové kosmetiky Nivea.**

Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto! (http://www.luxurymag.cz)Revoluční tvarovací obuv Reebok EasyTone má zabudovánu unikátní technologii Moving Air, inspirovanou balančním cvičením. Vzduchové polštáře integrované v podrážce vytvářejí drobnou nestabilitu a nutí klíčové svalové skupiny k vyšší aktivaci. Tím pomáhají účinnějšímu tvarování svalů stehen, lýtek a zadečku při chůzi a každodenních činnostech. V nové kolekci najdete sportovnější typ ReeNew, který vychází z designu tradičních tenisek, a univerzální model Trend II, vhodný na cesty do práce a školy nebo na procházky městem.

Lucie Vondráčková je nosí skoro rok, a objevila tak svoji domácí procházkovou posilovnu. „Tyhle boty jsou pro každou holku jako dárek. Jsem chodec na dlouhý tratě a v EasyTonech se mi po Praze chodí jako v bačkůrkách. Ale kouzelných. Čím víc kroků uděláte, tím jste štíhlejší!”

Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto! (http://www.luxurymag.cz)Reebok – Obuj se do toho a buď krásná a fit na léto! (http://www.luxurymag.cz)

Tak se mrkněte se na www.reebok.cz, tam najdete víc.

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii obuv.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu