Kabelky Louis Vuitton 2010 – skvost mezi módními doplňky

Kabelky Louis Vuitton 2010 – skvost mezi módními doplňky

4. srpna 2010, Louis Vuitton, kabelky Louis Vuitton, vuittonky, značkové kabelky, luxusní kabelky, Louis Vuitton monogram

Sponzorované odkazy

V posledních dvou článcích souvisejících se značkou Louis Vuitton jsme se zaměřili nejprve na boty a poté na úchvatné šperky. Na stránkách Luxurymagu jste si také mohli přečíst o historii značky Louis Vuitton a v roce 2008 jsme pro Vás dokonce přichystali článek "Jak poznat originál od padělku"http://ww­w.luxurymag.cz/no­vinky/4/louis-vuitton-vs-luis-vuitton-aneb-jak-poznat-original-od-padelku/.

Již tedy dobře víte, že dvorním návrhářem je od roku 1997 Marc Jacobs a že kabelky stály v podstatě u zrodu této velkolepé značky. I když primárně byla společnost založena za účelem výroby kvalitních zavazadel.

Spojující prvek všech etap a vývoje značky Louis Vuitton je důraz na řemeslné zpracování. Toto pravidlo je striktně dodržováno dodnes.

Kabelky Louis Vuitton jsou křišťálem v šatníku každé ženy a touží po ní tolik zájemců z různých společenských vrstev, že kabelky a peněženky Louis Vuitton jsou jedněmi z nejpadělatel­nějších na světě.

Aktuální čerstvé zprávy z českého trhu hlásí další zadržení padělků Louis Vuitton na našem území. Tentokrát zadrželi chebští celníci dodávku peněženek převážených v kontejnerech z Číny. 23. 7. 2010 o tom informoval server www.mediafax.cz .

Stále trendy Speedy, Alma či Bostonky

A co vymyslel Marc Jacobs pro letní kolekci 2010? Samozřejmě stále seženete oblíbené tvary jako je Alma nebo Speedy s typickým Monogramem Canavas.

Jsou to tvary, které se zapsaly nejen do historie kabelek Louis Vuitton jako klasika. Kabelky z kolekce Monogram Canavas mají sofistikovaný a nadčasový šarm. Hodí se ke každému stylu a získáváte s nimi pocit lehkosti.

Horké novinky – fashion show collection

To by nebyl Louis Vuitton, aby nepřišel v každé kolekci s něčím nápaditým, trendy a přesto decentních ruka v ruce s tradičními prvky značky.

V letní kolekci září kabelky Cosmic Blossom. Je to novinka s plážovými motivy na nošení do města. Jsou na ni motivy květin s monogramem LV v pastelových barvách.

Také jste si jistě všimli, že se velmi pomalu a nenápadně vracejí do módy ledvinky. Jedním z hlavních aktérů jejich návratu je opět značka Louis Vuitton, která je nabízí v jedinečných provedeních.

Na módní přehlídce letní kolekce byly také k vidění menší taštičky přes rameno. Většina tašek i kabelek měla na sobě uchycené vysoce moderní dlouhé třásně a byly ve výrazném barevném provedení.

Letní kolekce kabelek je opět úchvatná. Nezbývá než se těšit, čím nás Marc Jacobs nadchne příště.

Zdroj: www.louisvuitton.com , www.style.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu