Kolekce bot značky Guess pro rok 2010

Kolekce bot značky Guess pro rok 2010

29. července 2010, Boty Guess 2010, letní boty Guess, zimní boty Guess, Sexy boty, Guess 2010, Guess, letní boty, sandály, Guess

Sponzorované odkazy

Světoznámá, úspěšná, sexy, rafinovaná, takto jednoduše by se dala charakterizovat značka, která již mnoho let oslňuje milovnice módy celého světa. A o jakou značku se to tedy jedná? Pokud jste to milé dámy z výše uvedených charakteristik nepoznaly, jedná se o proslulou americkou značku Guess.

Historie značky Guess

Dříve než vám předložím kolekci bot Guess by Marciano pro rok 2010, vás jen zlehka provedu historií této oblíbené značky. Značka Guess byla založena bratry Paulem a Mauricem Marciano v americké Kalifornii roku 1981. Do světa módy se zapsali revolučními džínami „Marilyn“. Díky tomuto velkému úspěchu se zrodila další hvězda amerického oděvního průmyslu, která si získala přízeň mnohých dam. Bohužel, jak to tak bývá, ani značka Guess neměla vždy na růžích ustláno, počátkem devadesátých let sice zaznamenali bratři Marcianovi velký úspěch, o to drtivější byl však propad, který donutil bratry k přesunutí výroby do Mexika. Značka i nadále prosperovala, ovšem ztratila prestiž. Bratři se ovšem nevzdali a vytvořili naprosto převratný marketingový plán orientovaný na teenagery. Plán značku Guess dostal opět na výsluní, kde se drží již několik let a 750 obchodů po celém světě jen dokazuje, že plán to byl vskutku mistrovský.

Guess dělí svojí tvorbu do tří dceřiných značek. První je Guess, která reprezentuje typickou americkou módu. Druhá značka je Guess by Marciano, která je nejen velmi ženská a sexy, ale především již zlehka orientována do závratných módních výšin. A v neposlední řadě je tu značka G by Guess, která představuje nezávislou, mladou, drzou, jednoduše rebelskou tvář.

Boty Guess pro rok 2010

Nyní milé dámy, když už jsem vás dostatečně vybavila nezbytnými informacemi, se můžete společně se mnou poohlédnout do těch závratných módních výšin, neboť v tomto článku bude řeč o botách Guess by Marciano 2010.

Že boty značky Guess jsou často víc než vysoké a víc než dravé, není třeba připomínat, možná i proto si dovolím začít netradičně, a to tedy žabkami Guess by Marciano 2010. Pokud hledáte pohodlnou obuv transparentních barev, se značkou Guess se rychle rozlučte, k mání bude klasická dravost a značka Guess nám dokáže, že to jde i bez podpatků.

Pokud jste ochotné vzdát se svého pohodlí za cenu vysokých a až ďábelsky svůdných podpatků boty značky Guess už čekají jen na vás.

A pro ty z vás, které sice letní boty značky Guess nadchly, ale už očkem pokukujete, čím zkrášlíte svou nožku v těch chladnějších měsících, dozajista vás značka Guess uspokojí i tentokrát.

Zdroje: http://www.shopstyle.com http://shopmarciano.ca http://www.guessbymarciano.it/

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii letní boty.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu