Dámské i pánské značkové peněženky

Dámské i pánské značkové peněženky

18. května 2011, pánské značkové peněženky, dámské značkové peněženky, peněženky Hugo Boss, peněženky Armani, peněženky Chanell, peněženky Coccinelle, peněženky Louis Vuitton, peněženky Cavalli

Sponzorované odkazy

Investovat do kvalitní kožené kabelky nebo peněženky se vyplatí. Pokud zvolíme neutrální klasický design a kvalitní zpracování, odměnou nám bude nadčasový praktický kousek, který jen tak za něco nevyměníme.

Dámské značkové peněženky se často kombinují s kabelkami stejné značky a pánské značkové peněženky zase s taškami stejné značky. Mnozí z nás si rádi pořizují celé komplety od jedné značky – na příklad kabelku, peněženku a pásek nebo šátek. Často to také bývá investice, která se opravdu vyplatí. Jedná se o vysoce kvalitní, detailně propracované zboží s fashion prvky dané sezóny.

Dobrou ukázkou mohou být dámské peněženky Chanel z kolekce jaro/léto 2011. Mají stále stejný design jako v předešlých sezónách (s nepatrnými obměnami), ale dle posledních trendů je zdobí výraznější barvy, a to zejména pastelové odstíny.

Barvy a materiály také obměňuje značka Roberto Cavalli. Do kolekce jsou zařazeny i peněženky z textilu, taktéž výraznějších barev. Peněženky Cavalli budou vždy originálním doplňkem.

Dámské a pánské peněženky Gucci

Značka Gucci patří mezi jedny z nejluxusnějších značek na světě. Tašky a peněženky zdobí převážně typické ornamenty dvou písmen G a trikolóra barev zelená červená zelená. Mezi nejoblíbenější kožené zboží této značky patří zboží v béžové případně bílé barvě.

Z pánských peněženek jsou velmi oblíbené černé jednoduché varianty.

Podobným designem, ale levnější variantou disponují také peněženky Guess. Společným prvkem je zejména užití písmene G jako symbolického prvku a také časté užití hnědé a béžové barvy.

Klasické pánské peněženky Hugo Boss a Armani

Naprostou klasiku symbolizují peněženky značky Hugo Boss. Tyto peněženky jsou velmi vhodným doplňkem business módy.

Stejně tak jednoduchý nadčasový design nalezneme na pultech butiků Giorgio Armani / Armani Exchange. Peněženky Armani symbolizují ležérní ale přesto luxusní styl.

Z dámských peněženek drží čistý designové zpracování peněženky Coccinelle.

Velikán luxusní módy Louis Vuitton – dámské peněženky

Na závěr nelze nezmínit peněženky Louis Vuitton. V oblibě stoupají kožené peněženky červené a černé barvy a úspěch také slaví punková kolekce, která hýří barvami.

Zdroj: www.forzieri.com , www.polyvore.com , www.shopstyle.com

Autorem článku je Martina B.. Článek najdete v kategorii doplňky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu