Nové sluneční brýle Cartier

Nové sluneční brýle Cartier

22. květen 2011, Cartier, Cartier sluneční brýle, sluneční brýle, luxusní sluneční brýle

Sponzorované odkazy

Nové sluneční brýle Cartier (http://www.luxurymag.cz)Panthere de Cartier sluneční brýle, limitovaná edice pro ženy Zvíře někdy smyslné a jindy hravé, svou přítomností udává elegantní design a radikální panteří tvar těchto sluneční brýle. Úchvatný doplněk v barvě Champagne-zlaté nebo platinové barvě. Estetiké provedení brýlí je velmi ženské v pozoruhodné harmonii a ve vysokém umělěckém zpracování. Tím zůstává Cartier vzácný a jedinečný

Sluneční brýle Santos-Dumont, limitovaná edice pro muže

Model překypující energií: klasický symbol kolekce Santos v podobě šroubu je znakem vyprávějícím a symbolizujícím historii domu Cartier. Potvrzuje umění a cit Cartiera k modernosti, smělosti a průkopnický duch od počátku 20. století. V dnešním modelu je šroub jasným estetickým motivem představujícím mužskou symboliku. Letecký tvar, který je zároveň moderní i klasický. Detaily, kde technika jde ruku v ruce s elegancí. Asertivní síla, uznávaná forma, svádění diskrétní formou s elegancí hodnou znalce, hladké barevné šrouby – symbol sbírky Santos de Cartier – na matném-kartáčovém kovu .Ve středu brýlí je možnost svobodné volby nosit s nebo bez detailu ze žraločí kůže. Vitalita a průkopnický duch je symbolem tohoto modelu, který nabízí Cartier-zaručená ochrana proti slunci, odolnost a sklo, které se mění podle intenzity světla, v interiéru i venku. Spojení precizní přísnosti a odborné znalosti vedly k vytvoření krásy tohoto modelu, který se stal jedním z největších klasiků Cartier.

Wooden Santos de Cartier, sluneční brýle v kombinaci se vzácným dřevem pro muže

Nové sluneční brýle Cartier (http://www.luxurymag.cz)Mužný model více než kdy jindy, vyznačující se energií a stylem. To jsou chrakteristické rysy modelu Wooden Santos de Cartier. Unikátní hybnost díky nové obdélníkové formě. Věrné prvky Cartier, jejichž viditelnost je patrná na první pohled, a to díky hře vytvoření kontrastu mezi kartáčovaným kovem a kovem hladkým. Pocta plodnému přátelství mezi Cartierem a pilotem Alberto Santosem-Dumontem, pro kterého v roce 1904 byly vytvořeny první náramkové hodinky Cartier. Odvážnou kombinací vložením vzácného dřeva, bubinga a Tulipwood Virginie, vytvořil Cartier dva rozdílné světy: jeden – černý a červený – vytvořený pro akci, druhý – tmavošedý a béžové – představující jemnou eleganci pro muže.

Nové sluneční brýle Cartier (http://www.luxurymag.cz)Nové sluneční brýle Cartier (http://www.luxurymag.cz)Nové sluneční brýle Cartier (http://www.luxurymag.cz)
Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu