Svatební šaty pro rok 2011!

Svatební šaty pro rok 2011!

31. května 2011, šaty bez ramínek, minišaty, dlouhé šaty, svatební šaty, jaro/léto 2011, svatba, svatební doplňky, champagne, rukavičky, čelenky, klobouky, závoj

Sponzorované odkazy

A je to tu! Lidmi nejoblíbenější období na pořádání svateb. Nádherné počasí, rozkvetlé zahrady a dobrá nálada. Jestliže se do toho letos chystáte praštit právě vy, zbystřete, jelikož svatební šaty jsou na svatbě snad tou nejdůležitější věcí a trendy pro tento rok jsou velmi lahodné.

Jaký střih?

A vezmeme to pěkně od podlahy. Už pár let jsou v módě šaty bez ramínek a svatební šaty 2011 nebudou výjimkou. Tento střih je velice vkusný a ženy decentně odhalí. Dejte si ale pozor! Šaty bez ramínek jsou velký kříž, jelikož nesluší jen tak každé. Je potřeba vše podrobně vyzkoušet a zkonzultovat s odborníky či s vašimi kamarádkami. Délce letos vládnou velmi, velmi dlouhé šaty. Ideální jsou takové, které zakrývají špičky vašich střevíčků a vůbec nejideálnější jsou ty, pod kterými nejsou vidět ani boty vašich svědků, kteří půjdou za vámi. Jestliže jste si lámaly hlavu nad tím, jestli šaty úzké či široké, teď už nemusíte! V módě jsou oba dva střihy. Kdyby jste se ale přeci jen nemohly rozhodnout, velice lákavé jsou šaty, které se rozšiřují teprve až od půlky stehen. Tento rok se vyvarujte nevkusným minišatům a laciným výstřihům.

Kterou barvu?

I v roce 2011 bude svatebním šatům vládnout typická barva bílá. I když má mnoho protivníků, doufejme, že nikdy nevymře. Druhou nejoblíbenější barvou pro nejkrásnější den v roce je pro nevěstu barva slonové kosti, která působí romanticky a starobyle. Krásná jsou též barvy champagne, béžovézlaté. V posledních letech se na svatební scénu dostává i holčičí barva růžová. Nevěsty se ale nebudou moci stydět ani za zelené či modré šaty, které jsou letos v módě. Dá se snad říci, že svatební šaty se nosí ve všech barvách kromě tedy černé, která by byla pro tento den velice depresivní.

A co doplňky?

Svatební šaty by nebyly svatebními šatami, kdyby nebylo jejich doplňků. Ke každému střihu a barvě se hodí jiné svatební doplňky, takže to zkusím trochu zobecnit. Velkým primem býval vždy závoj. Jelikož je to ale symbol neposkvrněnosti a panenství, nevěsty místo něho volí spíše květiny, korunky či čelenky do vlasů. Letos pofrčí také rukavičky a decentní vějíře. Boomem jarní a letní sezóny 2011 jsou klobouky a kloboučky, a to jak na svatbách, tak i mimo ně. A kdyby vám přece jen tato široká škála doplňků nestačila, můžete si pořídit netradiční svatební kabelku.

Zdroje: www.houseofbrides.com www.promgirl.com Thinkstock

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu