Chraňte oči stylově / Trendy sluneční brýle na léto 2011

Chraňte oči stylově / Trendy sluneční brýle na léto 2011

17. června 2011, sluneční brýle, trendy brýle, brýle 2011, léto 2011

Sponzorované odkazy

Sluneční brýle už pro většinu z nás neplní pouze úkol chránit oči před sluncem, ale jsou otázkou našeho osobitého stylu a z nosu je nesundáme, ani když je zataženo. Pokud mezi tyto nadšené příznivce slunečních brýlí také patříte, jistě si nenecháte ujít nejnovější trendy v této oblasti. A jaké že to jsou?

Pokud máte ve své sbírce brýlí klasické ray-bany nebo pilotky, rozhodně je nevyhazujte. Patří totiž ke stálicím, co se slunečních brýlí týče. Zřejmě nikdy úplně nevyjdou z módy a zřejmě nikdy se tudíž nepřestanou vyrábět. Hodí se pro ty, kdo si nepotrpí na módní výstřelky a chtějí si zachovat jistou dávku klasického stylu. Pokud jsou ale ray-banky i letecké brýle pro vás nudné a ohrané, mám pro vás kousky odvážnější a originálnější.

Kočičí 50. a 60. léta

Letošní trendy nám nabízejí možnost udělat si malý výlet do doby dávno minulé – 50. a 60. let. Odtamtud totiž návrháři převzali současný velký hit – kočičí sluneční brýle. Možná je to až moc šílené a odvážné a rozhodně ne každý si na tento typ brýlí troufne, ale jedná se o jeden z největších trendů, a kdo ví, možná v nich za rok za dva budeme chodit všichni. Perfektně se hodí k hranatému obličeji nebo tomu ve tvaru srdce.

Vzpomínka na Johna Lennona

Tento slavný zpěvák po sobě nezanechal pouze nesmrtelné písně, ale i brýle, které se staly neskutečně oblíbenými a stále pronikají do módního světa. A letos to platí dvojnásob, do svých kolekcí je zařadili návrháři jako Giorgio Armani či Diane von Furstenberg, což rozhodně něco znamená. Lennonky tedy zažívají comeback, a to v mnoha podobách – s černými, průhlednými i barevnými skly i netradičními obroučkami. Pokud máte kulatý obličej, raději se lennonkám vyhněte, hodí se k majitelkám oválné, hranaté tváře či tváře diamantového tvaru.

Pokud jste si z této nabídky stále nic nevybraly, mám pro vás ještě pár typů. Letos v létě frčí barvy a vzory, proto se můžete poohlédnout po brýlích se zajímavě tvořenými obroučkami. Trendy barva na brýlích je například bílá či červená, ze vzorů vedou samozřejmě ty zvířecí nebo květinové. Doufám, že vás nabídka slunečních brýlí 2011 zaujala, bez nich se totiž léto vydržet nedá!

Zdroje: www.eyeglasses123.com, www.asos.com, Kraig Scarbinsky / Photodisc / Thinkstock

Autorem článku je Jana K.. Článek najdete v kategorii sluneční brýle.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu