Jaké je oblečení v roce 2010 podle Dolce & Gabbana?

Jaké je oblečení v roce 2010 podle Dolce & Gabbana?

8. srpna 2010, Dolce&Gabbana kolekce 2010, D&G 2010, D&G spring/summer, D&G autumn/winter, D&G jaro/léto, D&G podzim/zima

Sponzorované odkazy

Nejen v posledních měsících, se vašem magazínu LuxuryMag objevují zajímavé profily a kolekce různých světových návrhářů. V tomto článku se také budeme zabývat vysokou módou, která dobývá světová mola, ale tentokrát to bude odlišné. Ptáte se v čem? V tomto článku vás chci provést trošku reálnějším světem módy, v kterém se můžete nejen dívat, ale především se sama stát hrdou majitelkou. Dnes to nebudou hody pouze pro vaše smysly, tentokrát vám představím dostupnou, běžně prodejnou kolekci velkého návrhářského a současně mileneckého dua Domenico Dolce & Stefano Gabbana.

Pokud již v tuto chvíli jste se z jemné nervozity propadly do hlubokého zklamání, tak prosím vyčkejte. I přesto, že dnes bude řeč o vysoké módě, není třeba ztrácet hlavu. Druhá polovina léta je totiž naprosto typická svými velkými sezónními slevami a pro ty z vás, která do peněženky nemohou sáhnout tak hluboko, tu budou i více, jak přijatelné ceny. Takže, pojďte se společně se mnou nechat hýčkat a rozmazlovat půvabnými, vysoce módními kousky od světoznámé značky D&G

Jaro/Léto 2010 s módnimi mistry D&G

Již při shlédnutí jarně-letní kolekce tohoto velkého uměleckého dua, bylo každému víc, než jasné, že tato kolekce je silně prodchnuta italskou kulturou a kořeny obou velkých módních mistrů. Přehlídka se nesla v klasické černo-bílé kombinaci, zpestřených o květinové vzory a korzetové variace. Mně osobně nejvíce však oslovilo bohaté využití krajky a především ponožky nejen v sandálech. Modely, které byly vytvořeny pro běžné nosení, v sobě také nesou něco z italské kultury, která nechává vyplout na povrch nefalšovanou ryzí ženskost.

Šaty od 113 EUR

Topy od 43 EUR

Sukně od 63 EUR

Podzim/Zima 2010 s módnimi mistry D&G

Podzim/Zima 2010/11 se v režii umělekého dua stala velkolepou podívanou, nejen že jsme se opět ocitli na italské půdě, ale především inspirace italskými horskými oblastmi, byla opět více než zřetelná. A co kokrétně bylo dominatním prvkem v této kolekci? Bezpochyby úžasné spojení kožešin, svetrů a mnoha metrů rozevlátého kašmíru. I přesto, že se módní velikání snažili navodit dojem teplého oblečení, které zahřeje i v zimní chumelenici, bylo až zarážející, nakolik se D&G rozhodli odhalit nohy křehkých krásek. Takže se vší upřímností, k modelům od tohoto uměleckého dua, budete potřebovat více, než by se přepokládalo, protože bez mužské opory, byste v letošní zimě podle D&G, asi opravdu nepochodily. Ráda bych podotkla, že tohle není kritika, ba naopak, myslím, že je to více než zajímavá možnost, jak vzbudit ve svém protějšku ochranářského pečovatele. Ženy jsou přece rády opečovávány a rozmazlovány.

Šaty od 325 EUR

Topy od 185 EUR

Sukně od 165 EUR

Kabáty od 575 EUR

Zdroje: http://store.dolcegabbana.com http://www.vogue.co.uk

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu