Dámské kabelky léto 2011

Dámské kabelky léto 2011

6. srpen 2011, trendy kabelky, kabelky 2011, psaníčka, cross body, klasické kabelky

Sponzorované odkazy

Praktické a stylové kabelky jsou oblíbeným doplňkem mnoha žen. Správně zvolená kabelka může rychle udělat z jednoduchého outfitu atraktivní oděv. V tomto případě se při koupi dražší kabelky nemusíte cítit provinile, protože tato módní investice patří mezi ty nejchytřejší. Vás ale jistě zajímá, jaké jsou trendy v kabelkách pro nynější sezónu. Nahlédněte tedy do následujících několika kolekcí, které jsem pro vás vybrala.

Kolekce jaro/léto 2011 přinášejí mnoho zajímavých změn v podobě nových stylů. Protože módní doplňky musí korespondovat se stylem oblečení, jsou navrženy v podobném duchu, aby doladily celkový vzhled, bez porušení módních pravidel. Kabelky jsou bezesporu nejvšestrannější a nejzajímavější módní kousek, který ukrývá všechny nejdůležitější věci, které opravdu potřebujeme.

Dobrou volbou je známá značka

Kolekce těch nejznámějších – Fendi, Emporio Armani, Chanel, Dior, Luis Vuitton, Tommy Hilfiger nebo Guess – nabízejí nadčasové modely s moderním nádechem.

Potisk a vzory

Dámské kabelky léto 2011 (http://www.luxurymag.cz)

Zvířecí potisk patří stále k horkým trendům. Největším hitem jsou motivy všech známých šelem s barevným podkladem, který na žádné šelmě neuvidíte. Letos by vám neměla chybět ani kabelka s exotickým vzorem nebo s potiskem ovoce, jež letos nahrazuje květinový potisk. Ale pozor, květinových kabelek se nevzdávejte, jejich módní vláda v oblasti doplňků stále pokračuje.

Cross body

Dámské kabelky léto 2011 (http://www.luxurymag.cz)

Kabelky, které se nosí křížem přes tělo, jsou úžasné, protože nabízejí styl a pohodlí. Vybrat si můžete ležérní, elegantní, hranaté nebo i oblejší. Osobně doporučuji menší s řetízkem, ale samozřejmě záleží na celkovém stylu, který jste zvolily.

Jasné barvy

Dámské kabelky léto 2011 (http://www.luxurymag.cz)

Jasné barvy jsou v letním období žádané, proto vyzkoušejte neonové barvy, se kterými můžete experimentovat dle libosti. Zkuste letos něco neobvyklého a odvážného, ať jste vidět. Ponořte se do pohádkového světa neonových barev.

Psaníčka

Dámské kabelky léto 2011 (http://www.luxurymag.cz)

Psaníčko musí mít každá žena, protože jsou dokonalým doplňkem koktejlových šatů. Je neuvěřitelné, jak tento malý doplněk dokáže dát i jednoduchým šatům glanc. Můžete zkusit i něco neobvyklého a výrazného, třeba psaníčko s volánky, glitry nebo korálky.

Klasický styl

Dámské kabelky léto 2011 (http://www.luxurymag.cz)

Ať už ulítáte na jakémkoliv stylu, vždy mějte ve svém šatníku alespoň jednu klasickou kabelku bez výrazného vzoru nebo barvy. Nadčasová kabelka by měla být kvalitní a značková (ale to není podmínkou).

Zdroj: iStockPhoto, Goodshoot/Thin­kstock, www.tamsinlondon.czwww.net-a-porter.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii kabelky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu