Půjčovna svatebních obleků

Půjčovna svatebních obleků

30. června 2011, svatební studio, svatba, pánský oblek, frak, žaket, košile, motýlek, kravata, smoking

Sponzorované odkazy

Už je tu léto, které je nejoblíbenějším ročním obdobím na pořádání svateb. Pokud patříte mezi ty, kteří si nelibují v amerických svatbách a pro svatbu jste se rozhodli teprve teď a nevadí vám plánovat velký den takhle na rychlo, tak pozorně čtěte! Je velký problém si narychlo nechávat ušít svatební šaty či pánský oblek, a proto bude nejlepší vyzkoušet půjčovnu.

Jestli si potřebujete půjčit svatební šaty či pánský oblek je úplně jedno, protože ve většině případech je najdete na stejném místě a tím je klasické svatební studio. Zde si budete moci vypůjčit i šaty pro družičky a mládence, snubní prsteny, svatební kytici, anebo si objednat svatební oznámení. A jestliže budete v nesnesitelném časovém pressu a nebo nebudete chtít být otrokem své vlastní svatby, objednejte si i svatebního koordinátora, který za vás zařídí téměř vše.

Co se týká půjčení ženichova svatebního obleku, není to zas tak děsivé, jak to vypadá. I když většině lidí připadá pánský oblek na svatbě tou nejméně obtížnou záležitostí, není tomu tak. Když si to tak vezmete, tak nevěstě stačí vybrat jen krásné šaty, ale ženich si musí pečlivě vyzkoušet oblek, košili, vestu, kravatu nebo motýlka, popřípadě klobouk, žaket či frak a vybrat ten správný kapesníček, aby ladil k nevěstiným šatům. A toto všechno si může ve svatebním studiu vypůjčit.

Svatební studia najdete téměř ve všech větších městech. A v některých si budete moci i vybírat, do kterého půjdete. Ceny za vypůjčení si pánského obleku se pohybují cca od 500 do 5 000,–Kč. A pozor! Toto je cena pouze za vypůjčení obleku. Veškeré doplňky, jako je kravata, vesta, motýlek, si většinou musíte vypůjčit k obleku navíc. Délka půjčovného je také dost individuální. Většinou se pohybuje v rozmezí 3–5 dní.

Zda máte oblek vypůjčený nebo kupovaný, je jedno. Oboje má své výhody a nevýhody. Ve svatební den ale toto nehraje vůbec žádnou roli a ať se rozhodnete pro jakoukoli možnost přeji vám, aby se váš nejkrásnější den v životě vydařil.

Zdroje: www.salonvalery.cz www.savilerowco.com Thinkstock

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii pánské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu