Dámské koupací šortky

Dámské koupací šortky

21. srpna 2010, Boardies, boardshorts, domské koupací šortky, koupací šortky 2010, plavky 2010, sportovní plavky, plavky na surf,

Sponzorované odkazy

Přesto, že v posledních týdnech nám léto moc slunečného počasí nedopřává, rozhodla jsem se vrátit k tak žhavému tématu, jako jsou právě plavky. Ptáte se proč? Odpověď je jednoduchá, bylo již tolik řečeno o bikinách, tankinách, monokinách, ale četly jste někdy něco o boardies, tedy dámských koupacích šortkách? Já osobně jsem se po návštěvě Austrálie utvrdila v názoru, že Austrálie není jen Land down under, ale především ráj pro všechny milovníky vodních sportů, které vyžadují nejen skvělou fyzickou kondici, ale také dostatečně vhodný oděv, kterým jsou například právě dámské koupací šortky.

Historie dámských koupacích šortek

Bordies je typický australský název pro koupací šortky, které byly prvotně určeny jen pro muže, ovšem netrvalo to dlouho a mezi odvážnými vysportovanými australskými kráskami, si také našly své přívrženkyně. Asi žádnou z vás dam nepřekvapí, že právě typická dámská surfařská značka Roxy v průběhu 90.let přinesla na pulty obchodů první dámské koupací šortky.

A čím si nás dámy tyto šortky získaly?

Bezpochyby prvním důvodem bylo pohodlí, nejen že koupací šortky jsou z dokonalých rychleschnoucích materiálů, ale především zajišťují vysokou míru pohodlí a na krásných opálených tělech se až půvabně vyjímají. Pokud patříte mezi ty, co si léto rády užívají naplno, už i vám se určitě někdy stalo, že jste měla strach z neposedných bikin, tento problém právě řeší koupací šortky. A co dál? Nikoho nepřekvapí, že pohybovat se v plavkách na veřejnosti mimo pláž, bylo vždy velice nevhodné, i tento problém zmizel díky koupacím šortkám. Dámy jednoduše přidaly ke koupacím šortkám tričko a dál se nemusely zdržovat nepříjemným převlékáním na pláži. Takže už rozumíte, co především australské slečny přimělo, aby sexy bikiny vyměnily za boardies?

Teď se naskytuje otázka, proč v Evropě nemají koupací šortky tolik přívrženkyň? Je tu velice jednoduché řešení, nejen, že v Evropě nemáme tak vhodné podmínky pro surfování, ale především Australani jsou až proslavení svou módní odlehčeností a láskou k pohodlí. Takže, dámy, zvu vás, abyste společně se mnou bořily evropské mýty a zkusily vše, co jen zkusit můžete, například i boardies jako ženy z Land down under.

pozn.red.: Land down under – Země protinožců (Austrálie)

Zdroje: http://www.rei.com http://www.roxy.com

Autorem článku je Martina J.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu