Represent slaví 10 let a dárky dostanete Vy!

Represent slaví 10 let a dárky dostanete Vy!

11. srpna 2010, Represent, Represent oblečení, Represent boxerky, Represent Shop, Represent e-shop, e-shop streetwear

Sponzorované odkazy

Představovat snowboardistům, skejťákům a jiným freestylovým sportovcům a nadšencům značku Represent by bylo asi zbytečné, vždyť tato značka si za deset let svého působení na našem trhu vydobyla velmi dobré postavení a její popularita neustále roste.

Represent Clothing

Jak již jsem řekla, Represent slaví letos desetileté výročí a k této příležitosti nabízí svým zakázníkům spoustu speciálních slevových akcí nebo soutěž. Dříve než se však dostaneme k těmto novinkám a akcím sluší se říci pár slov o samotné značce a její historii.

První kolekce společnosti Reperesent byla představena světu v roce 2000 a od té doby je jednou z nejúspěšnějších značek v Česku a dokonce expanduje i do zahraničí. Dnes si od značky Represent můžete koupit snad každý kousek oblečení, avšak tato značka, oblíbená hlavně mezi mladými lidmi, začínala s produkcí a prodejem pánských boxerek. I dnes si můžete stylové a kvalitní boxerky Represent, které se stále těší velké oblibě, v kamenných obchodech i na e-shopu Represent zakoupit, a to navíc v tradičních víceúčelových plechovkách.

Ano, už jsem zmínila, že Represent oblečení a doplňky můžete nakupovat jak v kamenných obchodech například v Praze, Říčanech nebo Kralupech, tak i z pohodlí vašeho domova na e-shopu http://www.represhop.eu/.

Represent 4 Seasons Clothing je synonymem oblečení pro všechny, kteří chtějí vyjadřovat vlastní názor, oblékat se pohodlně a žít aktivně v jakémkoliv ročním období. Na své si přijde opravdu každý – v nabídce jsou trika, mikiny, kalhoty, sukně, plavky a spousta doplňků, jako například čepice, peněženky, pásky.

Represent však není jenom pohou značkou, která se našívá na oblečení. Represent nabízí a vyjadřuje více. Pravidelně o sobě dává vědět ako sponzor různých oblíbených hudebních i sportovních akcí. Podporuje vlastní tým freestylových sportovců, od snowboardistů po kayakáře. V neposlední řadě pořádá plně ve své režii společenské akce pro všechny, kterým je tento životní styl blízký.

Velká letní soutěž o slevu až 50% na celý rok!

Značka Represent slaví 10 let své existence a naděluje svým příznivcům soutěže a akce, které Vás rozhodně zaujmou. První a zároveň největší soutěž, kterých bude do konce roku 2010 jak jinak než 10, je soutěž o slevu až 50% na celý rok. Stačí nakoupit na represhop.eu nebo v jedné z kamenných poboček jakékoliv zboží značky Represent do 1. 9. 2010 a registrovat se do slosování. Více informací naleznete ZDE.

Zdroje: http://www.represhop.eu/

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu