Pánské plavky 2011: Calvin Klein, Nike i adidas

Pánské plavky 2011: Calvin Klein, Nike i adidas

10. srpna 2011, léto 2011, pánské plavky, Adidas, Nike, Calvin Klein, plavecké šortky, slipové plavky, pánské plavky s nohavičkou, skate, retro

Sponzorované odkazy

Páni, pomalu nám končí sezóna a máte poslední šanci se ještě předvést v plavkách. Kdo ví, jestli se nám počasí ještě vzpamatuje, ale k moři či do krytého bazénu je můžete využít i v zimě. Podíváme se, co pro vás připravili přední výrobci plavek.

Calvin Klein

Calvin Klein je značka, kterou doufám netřeba moc představovat. Značka, která se proslavila svými kolekcemi džín, unisexového spodního prádla a parfémů, je jedničkou ve světě elegantních pánských plavek.

Její široká kolekce nadchne určitě každého muže. Najde v ní totiž úplně všechno. Ať jste milovníkem plaveckých šortek nebo klasických slipových plavek, budete mít z čeho vybírat. Calvin Klein nabízí ale také sexy pánské plavky s nohavičkou. A pro ty, kteří se nebojí pastelových barev či retro vzorů, jsou tu růžové, brčálově zelené, kostičkované či květované pánské plavky.

Nezapomínejte ale na to, že Calvin Klein není luxusní značkou jen tak náhodou. Její produkty jsou velice kvalitní a za kvalitu se platí. Proto vás pánské plavky od Calvina Kleina nevyjdou na méně než tisíc korun.

Nike

Troufám si napsat, že Nike je jedna z nejoblíbenějších sportovních značek u nás. Češi si velice oblíbili Nike obuv a jiné sportovní zboží. A stejně tak je tomu i u plavek. Jsou u nás velmi rozšířené a není potřeba je někde složitě vyhledávat. Oficiální prodejny značky Nike jsou u nás už pomalu v každém velkém městě.

Kolekce pánských plavek Nike není tak elegantní, jako od Calvina Kleina, ale za to je více funkční. Nike je sportovní značka a také její plavky jsou určeny speciálně pro sport. Proto v kolekci najdete kvalitní pánské plavky, které jsou určeny pro vrcholové sportovce. Značka Nike se ale v posledních letech také dost zaměřuje na skate módu a plavky nejsou výjimkou. V kolekci si budete moci vybrat i dlouhé plavecké skate šortky.

Nike si nepotrpí na zbytečné módní kousky, ale zaměřuje se na funkčnost a kvalitu. I přesto si z její nabídky určitě vyberete. Cena pánských plavek Nike se pohybuje od 300–2 000,–Kč.

Adidas

Též velmi známá sportovní značka adidas vám letos nabízí skvělou kolekci pánských plavek 2011. Stejně tak jako značka Nike, tak i adidas vyrábí především pánské plavky pro vrcholové sportovce. V její kolekce najdete kvalitní plavky všech druhů.

adidas si ani s plavkami moc nepohrává a dává také přednost kvalitě a funkčnosti před módou. V kolekci najdete pár výstředních plavek, ale většinou se adidas držel při zemi. Budete moci vybírat z klasických barev modré, černé, zelené a bílé, ale určitě narazíte i na exotické oranžové, červené nebo růžové pánské plavky. A cenami se adidas moc neliší od Nike, a proto zbude už jen na vás, které značce dáte přednost.

Náš tip: Dovolená Thajsko (esotravel.cz)

Zdroje: www.shopstyle.com www.adidas-shop.cz

Autorem článku je Hedvika F.. Článek najdete v kategorii plavky.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu