Novou tváří Lindex je Reese Witherspoon!

Novou tváří Lindex je Reese Witherspoon!

14. srpna 2011, Lindex, Lindex oblečení, Reese Witherspoon, podzimní kolekce Lindex, podzim 2011, trendy, denim

Sponzorované odkazy

Módní značka Lindex pocházející z Švédska, je na našem trhu teprve pár let, ale za tu dobu si již získala velmi mnoho příznivců, které si cení osobitého vzhledu oblečení této značky. Pravda, za svou slavnější krajankou H&M ještě dosti pokulhává, ale i tak je Lindex jednou z nejpopulárnějších značek u nás. V posledních pár letech jste na billboardech, plakátech a jiných reklamních poutačích mohli shlédnout chic modelku Carmen Kass, která byla reklamní tváří Lindexu až do letošního léta. Od podzimu ale Lindex mění svůj koncept a s ním i tvář, která bude značku reprezentovat. Tou se stala Oscarem oceněná herečka Reese Witherspoon.

Nový koncept značky Lindex se nazývá „Get the Look“ a bude inspirovat ženy zajímající se o finančně dostupnou a komplexní módu. Lindex předvede, jak kombinovat oblíbené základní svršky s nejnovějšími trendy, čímž chce svým zákaznicím poskytnout prvotřídní módní zážitek.

A proč si Lindex vybral právě „blondýnu“ Reese Witherspoon? Ředitel pro koncepci a marketing společnosti Lindex Johan Hallin k tomu říká: „Reese Witherspoon je tou nejvhodnější tváří pro zahájení našeho nového konceptu Get the Look. Je pozitivní, vřelá, plná energie a má fantastickou schopnost kombinovat bezstarostný styl a hollywoodský glamour. Dobře tak zosobňuje značku Lindex a skvěle se hodí k prezentaci naší podzimní kolekce inspirované Kalifornií.“

Ano, nová podzimní kolekce Lindex je inspirována kalifornským lookem, a to nejen tak ledajakým. Jedná o totiž o Kalifornii 70. let, jež prosluly svou uvolněností a kdy z ženských módy sršela ženskost a sex-appeal. Spojuje různé vzory i materiály. Nezbytnou součástí tohoto trendy a bezstarostného podzimního kalifornského looku je denim, vrstvený a kombinovaný s pletenými oděvy.

„Vždy jsem milovala denim a pletené oděvy, které lze vzájemně kombinovat a sladit. Móda od Lindexu dokonale vyhovuje mému stylu a je mi velkým potěšením být tváří této nové kolekce,“ říká Reese Witherspoon.

Kampaň začíná ve středu 24. srpna ve všech prodejnách Lindex ve 13 zemích a také v online obchodě na www.lindex.com. Bude k vidění na billboardech, v televizi, v tištěných reklamách i na internetu.

Podívejte se na video „Behind the Scenes“ z focení kampaně v Los Angeles:

A jaký má Reese vztah ke Švédsku, ke kolekci Get the look či módě jako takové? To se dozvíte z následujícího interview, které Resse Lindexu poskytla.

1. Už jste někdy byla ve Švédsku? Zatím jsem neměla příležitost podívat se do Švédska, ale doufám, že jednou ho navštívím.

2. Víte něco o švédské módě? Nejsem zrovna expert, nicméně švédský design má ve všech oblastech tendenci k jednoduchosti, čistotě a sofistikovanosti, což mám hodně ráda.

3. Proč si myslíte, že vás Lindex požádal, aby jste se stala jeho tváří? Řekli, že si myslí, že mi skvěle padne jejich džínová kolekce inspirovaná 70. léty, stejně jako různě promíchané pleteniny. Když jsme začali fotit, perfektně to odpovídalo mému stylu.

4. Jaký je váš názor na podzimní kolekci značky Lindex? Myslím, že je skvělá, pohodlná na nošení a obsahuje mnoho prvků, díky nimž můžete být formální nebo uvolnění.

5. Jaký je váš nejoblíbenější prvek kolekce? Mám ráda úzké džíny, kostkované košile – nosím je opravdu často – a hrubé svetry.

6. Jak významnou roli pro vás hraje móda? Haute couture je součástí mé profese. Někdy jsem překvapená, kolik jsem se o ní naučila a nakolik ovlivnila můj vkus.

7. Co vás zatím ve vaší profesi nejvíce uspokojilo? V poslední době více cestuji a zjistila jsem, že i na hodně vzdálených místech a v odlišných kulturách existují lidé, u kterých bych nikdy nečekala, že si najdou cestu k mým filmům. Je skvělé něco takového slyšet.

8. Co pro vás znamenají přátelé a rodina? Jsou pro mě všechno. Představují to, co je v mém životě skutečné, důležité a co mě drží nohama na zemi.

9. Jak se vám daří spojit rodinu a kariéru? Snažím se, jak to jen jde, stejně jako každá pracující matka, respektive každý pracující rodič.

10. Co vás dělá šťastnou? Vidět mé děti, jak se stávají samy sebou.

11. Jaké jsou vaše tři nejlepší tipy na krásu? Něco speciálního pro maminky? Krémy na opalování, voda a zkuste hodně spát. Ha! Pro matku je tohle téměř nemožné.

12. Jste celebritou už spoustu let. Zvykla jste si? V mém běžném životě to moc neznamená. Červené koberce a premiéry jsou zvláštními událostmi. Většinou jsem doma s dětmi.

13. Jaké jsou vaše tři nejlepší rady na poli módy? Objevte, co je pro vás nejlepší a nenechte se svést módními trendy.

Zdroje: www.lindex.com

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu