Kolekce Mango podzim 2011

Kolekce Mango podzim 2011

19. srpen 2011, Mango oblečení, Mango podzimní kolekce 2011, Mango podzim 2011, Mango, kolekce, podzim 2011

Sponzorované odkazy

Oblečení Mango je synonymem ženské elegance a ležérnosti, vhodně se přizpůsobí vašemu trendy stylu pro den i noc. Nyní se o tom můžete opět přesvědčit v podzimní kolekci, která vás naučí jak spojit ležérnost s nejnovějšími trendy a tím zaujmout na první pohled.

Nová podzimní kolekce 2011 oplývá mnohem čistějším vzhledem a je osvobozena o náročné pompéznosti a glam styl. Díky tomu máte více prostoru pro doladění outfitu zajímavými doplňky, jež zdůrazňují originalitu. Jednoduše elegantní móda je plná inspirativních modelů, které se hodí pro mladou moderní ženu.

Kolekce Mango podzim 2011   (http://www.luxurymag.cz) Kolekce Mango podzim 2011   (http://www.luxurymag.cz) Kolekce Mango podzim 2011   (http://www.luxurymag.cz)

Společnost Mango se rozhodla, že nás osvobodí, proto jsou modely uvolněné a velmi pohodlné. Je skvělé, že nemusíte utrácet tisíce korun a díky modelům z nové podzimní Mango kolekce budete vypadat jako módní hvězda.

Prohlédněte si kolekci a přesvědčte se, že jednoduchý neznamená nudný. Dokonale padnoucí džíny končící nad kotníky, koketní plisované sukně, svetry cardigan i prodloužené jsou nezbytnou součástí podzimního šatníku, s nimiž ukážete svoji individualitu a styl.

Kolekce Mango podzim 2011   (http://www.luxurymag.cz) Kolekce Mango podzim 2011   (http://www.luxurymag.cz)

Všimněte si také neobvyklé kombinace kožené sukně nebo kalhot s bílou halenkou. Závan anglického stylu evokují zemité barvy a kostky na cardigan svetrech a šortkách. Vašemu pohledu by neměla uniknout ani stále velmi oblíbená kombinace červené s černou a kabelka s třásněmi. Divoké zvířecí vzory jsou stále moderní, leč nyní spíše jen na doplňcích: kabelkách anebo botách. Vzpomínku na 80. léta může poskytnout kombinace volánkové sukně s volnějším tričkem a džínovou vestou nebo vzorované kalhoty vytažené vysokou do pasu.

Kolekce Mango podzim 2011   (http://www.luxurymag.cz) Kolekce Mango podzim 2011   (http://www.luxurymag.cz) Kolekce Mango podzim 2011   (http://www.luxurymag.cz)

Doplňky jsou součástí každého outfitu, jen s nimi je každý model jiný a perfektně doladěný. Všechny doplňky se dají vhodně kombinovat s oblečením, takže se můžete celé obléci v jednom obchodě, od bot až po takové maličkosti, avšak nezbytnosti, jako jsou náhrdelníky nebo náramky.

Mango vás svými modely bude inspirovat a dá vám možnost vytvářet neotřelé outfity v koketním, ležérním i elegantním stylu.

Zdroj: www.mango.com

Autorem článku je Jana A.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu