Luxusní a trendy, taková jsou pera značky Online

Luxusní a trendy, taková jsou pera značky Online

10. srpna 2010, psací pera, pera Online, luxusní pera, luxusní psací potřeby, luxusní pera, plnící pera, luxusní plnící pera, kuličková pera

Sponzorované odkazy

Snad každý má rád nevšední, výjimečné okamžiky a situace jako je cestování po exotických zemích, poznávání nových věcí, míst a lidí nebo si jednou za čas zajít do vyhlášené restaurace či ochutnat archivní víno. Výjimečnou však můžeme udělat takřka každou naši aktivitu nebo chvíli, jako je například psaní. Jen málokdo dnes píše vlastní rukou v dnešní době se stalo běžným vyťukávání písmen do klávesnice, které se pak objevují na obrazovce jedno jako druhé. Pro obchodní, studijní či administrativní záležitosti je to jistě záslužná a praktická věc, chtěli byste však dostat například osobní dopis napsaný na počítači? Pravdou je, že dnes se dopisy už skoro ani nepíší, o to výjimečnější jsou a zvláště pokud se napíší klasickým plnícím perem. Spoustu milovníků starých, krásných a také luxusních věcí již má nějaké to pero věhlasné značky jako Parker nebo Mont Blanc doma, dnes se však podíváme za pery Online, které si v této konkurenci udržují velmi dobrou pozici a prestiž.

Psací potřeby Online

Pera značky Online jsou podstatně mladší než její slavnější konkurenti, tato německá firma byla totiž založena Thomasem a Alexandrou Batsch v roce 1991, avšak díky své jasné vizi vyrábět psací potřeby pro každodenní použití té nejvyšší kvality za pomoci nejmodernějších technologií, se vlastně v průběhu pouhých pár let dokázala prosadit v konkurenci právě takových velkých jmen ve světě psacích potřeb, jako jsou Parker nebo Mont Blanc. V současnosti tato společnost distribuje svoje pera do mnoha zemí Evropy, Asie i Ameriky.

Young Line Collection

Každý rok přichází Online s kolekcí per Young Line Collection, která je určena převážně studentům a splňuje všechny požadavky na kvalitu a design, který mladí lidé oceňují a líbí se jim, a proto se Online stala v Německu jednou z nejprodávanějších značek psacích potřeb.

Top Line Collection

Top Line Collection je určena dospělým s vášní pro design bez ohledu na věk. Jsou to pera nejvyšší kvality, která budou hrdě reprezentovat nejednoho úspěšného manažeru či manažerku.

To, co dělá pera Online tak výjimečnými je kromě designu a použití nejmodernějších technologií jejich kvalita. Každý kus se totiž vyrábí ručně, a to přímo v Německu, a proto si firma Online může dovolit dávat na hroty plnících per až pětiletou záruku.

Kde Online pera koupit?

Kuličková i plnící pera Online nebo i jiné známe značky per jako Parker, Watterman, Faber Castell či Lamborghini, můžete zakoupit z pohodlí vašeho domova na www.luxusni-pera.cz. Nakupování na e-shopu Luxusní pera.cz je opravdu snadné, nepotřebujete se ani registrovat a rovnou vybírat a nakupovat psací potřeby, které vás budou skvěle reprezentovat nebo budou skvělým dárkem pro vaše blízké.

Zdroje: www.luxusni-pera.cz, www.online-pen.de, www.plnici-pera.cz

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii ostatní.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu