H&M: Trend guide a Styling session podzim-zima 2011

H&M: Trend guide a Styling session podzim-zima 2011

30. srpna 2011, h&m, H&M oblečení, H&M móda, H&M podzim, H&M zima

Sponzorované odkazy

Značka H&M bere svou úlohu a pozici jedné z nejpopulárnějších a nejúspěšnějších značek opravdu spolehlivě a letošní podzim nám kromě lookbooku a reklamní kampaně nabízí také videa, v nichž představují nejžhavější letošní trendy a zároveň radí, jak na ně, a to jak ženám, tak i mužům. Nutno též říci, že se nejedná pouze o lidi z H&M, ale také o různé stylisty, jednu bloggerku a editory dvou významných fashion magazínů, a to InStyle a mužská obdoba italského Vogue – L’Uomo Vogue.

Trend Guide podzim-zima 2011 Ženy

Editorka InStyle magazínu Natalie Hartley a vrchní designérka H&M Ann-Sofie Johansson se shodují na tom, že letošní podzim a zimu uvidíme veselé a barevné kousky. Z minulé sezóny stále přetrvává ovlivnění módou 70. let, k nimž se letos přidají i léta 60. Krom vysokých pasů a splývavých kalhot a sukní uvidíme také krátké jednoduché šaty a sukně. Důležitý je kvalitní střih a zpracování, upravený look se letos cení. Nesmíme zapomenout ani na áčkové linie, které vykouzlí báječnou siluetu.

Styling Session

V tomto videu vám pak bloggerka Geri Hirsch (becauseimaddic­ted.net) a Monica Rose, stylistka celebrit, ukáží, jak jednotlivé kousky z nové kolekce H&M nosit.

Trend Guide podzim-zima 2011 Muži

O průvodce po trendech v mužské módě se pak postaral kdo jiný než opět vrchní designérka H&M Ann-Sofie Johansson, jíž ve videu sekunduje Gianluca Cantaro, ediotor L’Uomo Vogue. Pánové letos můžou vsadit na funkční i elegantní módu v khaki či barvě koňaku. Hlavní je osobní přístup, ať už to znamená uvolněný look s funkčními bundami či ten klasičtější s úzkými kalhotami a perfektně střiženými kabáty.

Styling Session

Jak mají muži podzimně-zimní módu z kolekce H&M nosit, vám poví stylista Warren Alfie Baker, který podle své vize obleče tanečníka Ramona Christiana.

Zdroj: www.hm.com, tv barracuda

Autorem článku je Beáta B.. Článek najdete v kategorii dámské oblečení, pánské oblečení a značky a značkové oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu