FashionDays.cz zahajuje v srpnu kampaně  Dolce&Gabbana, John Galliano a Valentino

FashionDays.cz zahajuje v srpnu kampaně Dolce&Gabbana, John Galliano a Valentino

4. srpna 2010, fashiondays.cz, e-shop fashiondays.cz, e-shop luxusní móda, Dolce&Gabbana, Valentino, John Galliano

Sponzorované odkazy

FashionDays.cz, exkluzivní on-line obchodní společnost, připravila pro své členy v srpnu neodolatelnou nabídku trendy kolekcí předního módního domu Dolce&Gabanna, módního mága Johna Galliana a nadčasovou módu značky Valentino.

Členové FashionDays.cz si budou moci zakoupit plavky, šátky, pásky a boty značky Dolce&Gabanna od 5. srpna. Od 9. srpna pro ně bude připravena lákavá nabídka triček a pásků stejné značky. Módní doplňky značky Valentino se objeví v nabídce 11. srpna, v srpnu se členové mohou těšit také na módní kousky z dílny Johna Galliana. Kampaně startují vždy v 7 hodin ráno a trvají 3 dny. Vzhledem k velkému zájmu o tyto předních návrhářské značky a neodolatelným cenám, které FashionDays.cz nabízí, očekává společnost vyčerpání nabídky během několika hodin. FashionDays.cz nabídne svým členům exkluzivní limitovanou kolekci oblečení a doplňků světoznámých značek, za níž by v běžných obchodech zaplatili desetitisíce, ale na FashionDays.cz jsou v omezeném množství dostupné za zlomek této ceny.

Navštivte stránky www.fashiondays.cz a staňte se femme fatale!

Dolce&Gabbana

Společnost Dolce&Gabbana byla založena návrhářskou dvojicí Domenico Dolce a Stefano Gabbana v městě módy, v Miláně v roce 1985. Značka proslula svými černobílými vzory a geometrickými tvary. Dolce&Gabbana se specializuje na luxusní zboží a jejich kolekce zahrnuje kromě oblečení i módní doplňky a řadu parfémů pro muže i ženy.

John Galliano

Slavný britský módní návrhář John Galliano se prosadil nejdříve v módním domě Givenchy a posléze se stal kreativním ředitelem francouzského módního domu Christian Dior, kde působí již přes deset let. Galliano je čerstvým držitelem Řádu čestné legie, kterou mu udělil letos sám prezident Sarkozy.

Valentino

Muž, jehož šaty se staly synonymem pro haute couture a v nichž se každá žena stává bohyní. Valentinovy modely jsou rovněž vyhlášené mezi hollywoodskými celebritami.

O Fashion Days

Fashion Days je přední online nákupní klub působící v jižní a střední Evropě. Společnost má své zastoupení v České republice, Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku. V blízké době plánuje vstoupit také na slovinský a bulharský trh. Společnost Fashion Days byla založena v roce 2009 v Rumunsku. První česká kampaň byla zahájena v září 2009 a na Slovensku začala společnost působit v dubnu 2010. Koncept módního klubu je založen na exkluzivním členství, které lze získat pouze díky pozvání stávajícího člena nebo klubem samotným. Členové klubu dostávají v předstihu do svých emailových schránek pravidelné informace o připravovaných kampaních. Kampaně nabízí limitované kolekce světově známých značek jako je Calvin Klein, Dolce & Gabbana, Tommy Hilfiger, Victoria´s Secret, Benetton, Esprit, Levi´s, Miss Sixty, Energy, Guess, Lacoste, GAP, adidas a mnoho dalších uznávaných módních značek, které jsou nabízeny s 30 – 80% slevou. www.fashiondays.cz

Autorem článku je Ostatní. Článek najdete v kategorii dámské oblečení.

Staň se našim fanouškem na Facebooku - facebook.com/MilujemeModu